309,90 ₺ KDV Dahil
329,90 ₺ KDV Dahil
%6 İndirim
%6İndirim
99,90 ₺ KDV Dahil
49,90 ₺ KDV Dahil
86,50 ₺ KDV Dahil
%42 İndirim
%42İndirim
Cins
Dwarf
89,90 ₺ KDV Dahil
Cins
MD2 Yapraksız
849,90 ₺ KDV Dahil
1.044,90 ₺ KDV Dahil
%19 İndirim
%19İndirim
Cins
Hass
149,90 ₺ KDV Dahil
159,90 ₺ KDV Dahil
%6 İndirim
%6İndirim
189,90 ₺ KDV Dahil
339,90 ₺ KDV Dahil
359,90 ₺ KDV Dahil
%6 İndirim
%6İndirim
Cins
Garcinia
39,90 ₺ KDV Dahil
İncele
0,00 ₺ KDV Dahil
Cins
School
İncele
0,00 ₺ KDV Dahil
Yeni Ürün
İncele
0,00 ₺ KDV Dahil
İncele
0,00 ₺ KDV Dahil
1

Egzotik Meyveler: Keşfetmenizi Bekleyen Gizli Hazineler

Mangostenlerimiz, liçilerimiz, kivilerimiz… Evet, Dünyanın Meyvesi’nde sebzeler, kök bitkiler de var. Hepsini ayırmadan seviyoruz ama egzotik meyvelerimizi ayrı bir seviyoruz. Hayatına kivi ile başlayan bir marka olarak egzotik grubumuzu azıcık kayırsak kimsenin itirazı olmaz herhalde?

Egzotik meyve grubumuz ananas, mangosten, kivi, gold kivi, pitahaya, kumkuat, granadilla, Hindistan cevizi, taze Hindistan cevizi, karambola, çarkıfelek, liçi, lime, rambutan, pomelo, demirhindi ve nicesinden oluşuyor.

Olmazsa olmazlar

Egzotik meyvelerimizden bazıları hayatımızın ayrılmaz parçası haline geldiler bile: Sabah bowl’larına Hindistan cevizi dilimlemek olsun, beslenme çantasına kivi koymak olsun… Bunlar normalimiz oldular. Bazıları ise hala keşfedilmeyi bekliyor.

Peki bunları denediniz mi?

Örneğin tropik meyvelerin kraliçesi denen mangosten, bizce egzotik meyvelerin en özel olanlarından biri. Üstelik bu sadece bizim değil; botanikçiler, kaşifler, şefler ve birkaç kraliyet ailesi mensubunun da ortak görüşü!

Ya da narenciye ailesinin küçük mücevheri, tüm narenciyeler içinde kabuğu ve çekirdekleri ile yenen tek meyve olan kumkuat.

Yıldız şekli ile yemeden önce güzel bir şaşırtan karambolaya ne demeli? Peki parlak renkleri ile bir grafik tasarımcının elinden çıkmış gibi duran, görünüşü ile de bir uzaylıyı hatırlatan pitahayayı denediniz mi? Biraz ekşi biraz tatlı lezzeti ile afallatan, yatıştırıcı özelliği ile yiyene huzur ve sükunet veren çarkıfeleğe ne dersiniz peki?

Hangisini seçerseniz seçin, hepsi dünyanın dört bir yanında, tam mevsiminde yetiştirildi, en uygun koşullarda saklanıp taşınarak sofranıza ulaştırıldı. Güvenle yemenizi, keyifle keşfetmenizi bekliyorlar. Bizden söylemesi…

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR