Verita Gurme Kivi’nin Lezzet Yolculuğu

Size sağlıklı ve lezzetli ürünler sunabilmek en önemli ilkemiz. Ürünlerimizin size ulaşana kadar nasıl bir süreçten geçtiklerini “Verita Gurme Kivi’nin Lezzet Yolculuğu” örneğiyle paylaşmak istedik.

Verita Gurme Kivi, uzmanlık gerektiren; titizlikle yönetilen bir sürecin ürünü. Maksimum lezzeti hedefleyen bu sürecin ilk koşulu ise doğru zamanda hasat. Çünkü meyve, hasat için gerekli olgunluğa erişmeden toplanırsa, asla gerçek lezzetine ulaşamıyor.

Verita Gurme Kivi, en iyi yetiştiği bölgeden ve kriterlerimize uygun üretim yapan bilinçli yerel üreticilerden tedarik ediliyor.

Ürünler, ilaç kalıntısından ari, sertifikalı, hijyenik koşullarda üretiliyor. Kaynağında incelenip, denetleniyor.

Sadece hasat için gerekli olgunluğa erişen meyveler toplanıyor. Brix oranı en az %6.4 olmayan kiviler hasat edilmiyor ve %12.5 değerine ulaşmadan size gönderilmiyor.

Verita Gurme Kivi standartlarına uygun olarak tasnif edilen ve özenle seçilen ürünler sevkiyat için hazırlanıyor.

Sevkiyat, ürün sağlığı açısından çok kritik olan soğuk zincir kırılmadan, uygun iklim ortamı sağlayan araçlarımızla yapılıyor.

Depomuza ulaşan ürünler “Kalite Standardı Kontrolü”ne tabi tutuluyor; etiketleniyor ve soğuk zincir kırılmadan size ve gurme satış noktalarına ulaştırılıyor.

Aklınızda bulunsun:
Verita Gurme Kivi’nin Türkiye’de sezonu bittiğinde, diğer ülkelerdeki sertifikalı çiftçi dostlarımızdan yine mevsiminde, taptaze haliyle temin ediyoruz. Böylece Verita Gurme Kivi’yi “yıl boyunca mevsiminde” size sunabiliyoruz. Diğer ürünlerimizi de öyle.

Sağlık ve lezzet dolu günler dileriz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR