Neden Dünyanın Meyvesi?

Online alışveriş platformumuz Dünyanın Meyvesi’ni kurmamızın en büyük amacı, yılın 365 günü en taze meyve ve sebzeleri size en hızlı şekilde ulaştırmak. Peki bu hız neden çok önemli?

Çünkü hız demek, tazelik demek, lezzet ve sağlık demek.

Egzotik meyveler, tahmin edeceğiniz gibi oldukça hassas ürünler. Bu ürünleri size en yüksek kalitede ulaştırmak için sadece en iyi üreticilerle çalışmak, en doğru hasat zamanında ürünleri toplamak, en ideal şartlarda ülkemize getirmek yeterli değil. Satış noktalarında ürünlerin en doğru koşullarda saklanması da büyük önem taşıyor.

Tarladan sofraya, her aşama kontrolümüz altında

Saha ekiplerimiz her gün en az 200 satış noktasını kontrol etse de her satış noktasına her an müdahale etmek ne yazık ki mümkün değil. Depodan çıkan ürünler raflara dizilirken bir süre spotlar altında kalsa bile soğuk zincir kırılmış oluyor. Dünyanın Meyvesi sayesinde tarladan sofranıza kadar her aşama kontrolümüz altında. Ürünlerimizin evinize girene kadar her aşamada en doğru koşullarda saklandığından ve taşındığından emin olabiliyoruz.

Dünyanın Meyvesi’nde bulabileceğiniz ürünlerimiz, gümrükte Tarım Bakanlığı’nın kriterleri doğrultusunda bir dizi analizden geçer. Depolarımıza ulaşan ürünler, yüksek kalite standartlarımız çerçevesinde bir kez daha kontrole tabi tutulur. Her ürün, kendi ihtiyacına uygun analizlerden geçirilir; ISO 9001: 2015 Kalite Yönetim Sistemi, ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi Standartlarına uygunluk belgesine sahip tesislerde paketlenir.

Bizden size, böylece daha taze

Dünyanın Meyvesi’nin bir diğer farkı da ilaç kalıntısından ari, sertifikalı, hijyenik, özenle seçilmiş, kalite-fiyat dengesi gözetilmiş ürünlerimizin doğrudan depomuzdan size ulaştırılması. Aramızda herhangi bir aracının bulunmaması, ürünlerimizin hasadı ile size ulaşması arasındaki süreyi kısaltıyor. Bu da daha taze, daha lezzetli meyveler anlamına geliyor.

Tüm markalarımız burada

Dünyanın Meyvesi’nde sadece Verita ürünleri değil, İdeal Tarım’ın diğer markaları olan Pepita ve Ekopita markalı ürünler de mevcut. Bu da kaliteden ödün vermeden dilediğiniz fiyat aralığında alışveriş yapmanız anlamına geliyor.

Dünyanın Meyvesi’nin avantajlarından biri de ürün çeşitliliği. Tüm ürünlerimiz sitemizde bulunduğu için aradığınızı bulamamanız, “Kalmadı,” “Gelecek” cevapları tarihe karışıyor.

Size de dilediğiniz ürünün en taze, en lezzetli, en sağlıklı hali ile tadını çıkarmak kalıyor.

Şimdiden afiyet olsun!

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR