Üretim Paketleme

Üretim ve paketlemeye verdiğimiz önem, gıda güvenliği konusundaki hassasiyetimizi yansıtıyor. Kendimize ait üretim alanlarımız sayesinde yüksek standartlarımıza uygun ürünleri yetiştirebiliyor, sertifikalı depolama ve paketleme alanlarımız sayesinde ürünlerimizi gıda güvenliği kriterlerimize uygun olarak sizlere ulaştırabiliyoruz.

Denizli Bahçesi:

Denizli’deki 1000 dönümlük arazimizde Türkiye ve dünya pazarları için “İyi Tarım Uygulamaları” sertifikasına sahip elma, armut ve üzüm türleri yetiştiriyoruz. 40 kişilik bir ekiple yürütülen çalışmalarda arazinin bir kısmını da Ar-Ge alanı olarak kullanıyoruz. Bu alanda, bahçemizde yetiştirdiğimiz ürünlerin bölgeye, coğrafyaya ve iklime uygunluğunu test ediliyor, tüm üretim süreci daima titizlikle kontrol altında tutuluyor.

Trabzon Bahçesi:

Trabzon’daki 20 dönümlük arazimizde üretim sezonu boyunca tedariği sağlanabilen, piyasa talebini karşılayabilen ve “Organik” sertifikasına sahip yaban mersini çeşitleri yetiştiriyoruz. 3 kişilik ekiple yürütülen çalışmalarda güneş alan, güneye bakan, su drenajı ile hava akımının uygun olduğu, nemli ve asitli arazilerde üretim gerçekleştiriliyor.

Antalya Paketleme İstasyonu:

Akdeniz Bölgesi’nin en iyi üreticilerinden gelen taze meyve ve sebzeler, Antalya’daki paketleme istasyonumuzda gıda güvenliği kriterlerimize uygun olarak ambalajlanarak depo ve satış noktalarına sevk ediliyor.

Yalova Depo:

Yalova tesislerimizde başta kivi olmak üzere bölgede yetişen en kaliteli meyve ve sebzeler, merkez depomuza sevk edilmeden önce uygun depolama şartlarına göre depolanıyor.

Halkalı Üretim ve Paketleme Tesisi:

İstanbul Halkalı’daki üretim ve paketleme operasyonumuz, Verita kalitesinin kalbinin attığı yer. Ürünlerimiz, ISO 9001 Kalite Yönetimi Sistemi ve ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi Standartları belgelerine sahip tesisimizde, hijyenik koşullarda, gıdaya uygun ambalajlarla paketleniyor. Tesisimize ulaşan ürünler, üretim bölgesinde ve gümrükte gerçekleşen analizlerine ek olarak bir kez daha kalite standardı kontrolümüze tabi tutuluyor. Bu aşamada, ürünün büyüklüğü anlamına gelen kalibre, tatlılık oranını gösteren brix, sertlik, iç-dış yapısı gibi sayısız parametreyi kontrol ediyoruz.

Ayrıca her ürün ailesinin saklama koşulları farklılık gösterdiği için, ürünlerin ihtiyaçlarına göre özel iklimlendirme çalışmaları yapıyoruz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR