Paketler: Size Özel Seçtik, En Ekonomik Haliyle Paketledik

Ürünlerimizi teker teker almak haricinde sizin için hazırladığımız paketleri de tercih edebilirsiniz. Peki neden?

İlk sebep bütçe dostu olmaları. Üçlü demirhindi, üçlü DrBlue yaban mersini, üçlü taze zencefil, üçlü Yemeye Hazır Avokado gibi keşif paketlerimiz, ürünlerimizi teker teker almaya göre daha ekonomik. Ayrıca dürüst olalım; yaban mersinimizi yemeye başladıktan sonra bir pakette durmanın zor olacağını hepimiz biliyoruz.

Birbiriyle en iyi anlaşan ürünler, tek bir pakette

İkinci sebep de tematik olmaları. Bu paketlerde ortak bir amaca yönelik ürünleri, birbirini lezzet olarak tamamlayan ürünleri birleştiriyoruz. Örneğin içinde taze zencefil, taze zerdeçal, demirhindi ve lime bulunan “Kendine iyi bak” paketimiz, kış aylarında zinde kalmak, hastalıklarla savaşmak için ihtiyacınız olan kritik bazı ürünlere kolayca ulaşmanız için hazırlandı. İki adet zencefil ve iki adet zerdeçaldan oluşan “Kış şifası” paketimiz, zerdeçal ve zencefilin şifalı özelliklerini hayatına katmış o bilge insanlar bol bol kullansınlar diye tasarlandı.

Yeni paketler yolda

Yakın zamanda bu paketlerin sayısını da artırmayı planlıyoruz. Özellikle egzotik meyvelerin en tatlılarını bir araya getirmeyi planladığımız “Piknik paketi” bizi heyecanlandırıyor ama daha fazla ipucu verip sürprizini kaçırmayalım.

Tematik paketler dışında sadece bir ürünümüzün yer aldığı ikili ve üçlü paketlerimiz de artmaya devam edecek. Böylece size en taze, en lezzetli, en sağlıklı ürünlerimizi, bütçe dostu daha da fazla alternatif ile sunmuş olacağız.

Eğer sizin de görmek istediğiniz paketler varsa görüşlerinizi bize [email protected] adresinden veya sosyal medya hesaplarımızdan ulaştırmanızdan memnuniyet duyarız.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR