Orman Meyveleri: Meyve Dünyasının Tatlı Mücevherleri

Verita’nın sektöre kazandırdığı ilklerden biri olan Orman Meyveleri, aklınıza gelebilecek en sağlıklı atıştırmalık! Yıllarca pastaların üzerinde sembolik miktarlarda görerek tanıdığımız bu minik tatlılıklar artık sofralık olarak raflarda yerini aldı ve çok daha ulaşılabilir ürünler oldu. Bowl’larda, smoothie’lerde, yulaf lapalarında, nice cream’lerde artık bir vazgeçilmezimiz haline geldi. Meyve salatalarınıza, yoğurdunuza ilave etmek de mümkün. Hiçbir şeye vaktiniz olmasa bile güne bir avuç yaban mersini ile başlamak harika bir fikir!

Avuç avuç şifa

Bir sağlık bombası olması sebebiyle DrBlue adını verdiğimiz taze yaban mersini, ahududu, böğürtlen, frenk üzümü, altın çilek ve turna yemişinden oluşan orman meyveleri ailemiz, tadı damağınızda kalacak bir lezzet deneyimi yaşamanız için yüksek standartlarda ve titizlikle yönetilen bir sürecin ürünü. Aynı diğer Verita ürünlerinden alışık olduğunuz gibi…

Lezzetin küçük ama en önemli sırrı

Orman meyvelerinde de maksimum lezzetin ilk koşulu doğru zamanda hasat. Artık siz de çok iyi biliyorsunuz, meyveler gerekli hasat olgunluğuna erişmeden toplanırsa asla gerçek lezzetine ulaşamıyor. Ürünlerin yetiştirildiği bölge, üretim sırasında izlenen yöntemler, ideal koşullarda nakliye edilmesi ve saklanması da kaliteyi doğrudan etkiliyor.

Sadece en iyiler

Orman meyvelerimiz de, sadece Verita kalite kriterlerine uyan, başta Global GAP ve İyi Tarım Uygulamaları olmak üzere Verita standartlarına uygun üretim yapan profesyonel üreticilerden temin ediliyor. 6 kıtaya, 44 ülkeye yayılmış bu uzman üretici ağımız sayesinde orman meyvelerimiz o sırada dünyanın neresinde en iyi kalitede ise oradan getiriliyor. Orman meyveleri ülkemizde de yetiştiği için, havalar ısınmaya, yaz kendini göstermeye başladığında yerli üreticilerden ürün temin ediyoruz. Böylece Türk tarımcılığına da destek oluyoruz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR