Sebzeler: Lezzet ve Tazelikte “Biz de Varız” Diyen Sebzelerimizle Tanışın

Verita kalitesi ve lezzetini meyvelerden bir adım daha öteye götürmek istedik, böylece sebze ve kök bitki kategorimizi oluşturduk.

Bu kategoride kuşkonmaz, sarımsak, tatlı patates, taze zencefil ve taze zerdeçal olmak üzere pek çok lezzetli kök bitki ve sebze bulunuyor. Hepsi birer şifa kaynağı.

Zerdeçal ve zencefilin iyisi, tazesi

Son yıllarda hayatımıza hızlı bir giriş yapan taze zerdeçalı Türkiye’ye tanıtmak için en yoğun çabayı gösteren marka olmaktan dolayı gururluyuz. Asırlarca doğu tıbbının gözbebeği olduktan sonra günümüzde modern tıbbın da artık faydalarını yansımadığı ve tavsiye ettiği zerdeçalın, antienflamatuar etkisi ile adeta deva olmadığı dert bulunmuyor. Ayrıca bağışıklık sistemine olan katkısı ile günümüzde daha büyük öneme kavuşmuş durumda.

Bağışıklık sistemimizi güçlendirmek için en önemli dostlarımızdan biri olan taze zencefil, içerdiği antioksidanlar ve vitaminler ile adeta doğal bir antibiyotik. Burada “Taze”nin altını çizmek istiyoruz, çünkü taze zencefil kuru haline göre aktif bileşenler bakımından çok daha zengin. Ayrıca üst solunum yolları için faydaları kanıtlanmış zencefili sadece soğuk kış günlenin kurtarıcısı sanıyorsanız bir daha düşünün. Kendisi etkili bir ferahlatıcı.

Garnitür kılığında bir şifacı

Kralların bitkisi denen kuşkonmaz, ülkemizde henüz kıymetini yeterince bulmuş durumda değil. Ancak posa, folat, K vitamini ve demir açısından oldukça zengin, sindirim sistemini düzenleyen; lifli içeriği sayesinde uzun süreli tokluk hissi sağlayan ve kan şekerini düzenleyen kuşkonmaz, bir de bunların üzerine mükemmel bir garnitür. Verita markalı kuşkonmazlar, taptaze, çıtır çıtır ve lezzet dolu.

Sarımsakta da iddialıyız!

Kılçıksız, lekesiz, içinde boş dişi olmayan, yoğun aromalı, üretimde çevreye duyarlı, Global GAP sertifikalı sarımsaklarımızı denediğinizde, “Sarımsak da markasıyla istenirmiş” diyeceksiniz. .

Verita taze zencefil, taze zerdeçal, kuşkonmaz, tatlı patates ve sarımsak, aynı diğer ürünlerimizde olduğu gibi sadece Verita kalite kriterlerine uyan, başta Global GAP ve İyi Tarım Uygulamaları olmak üzere Verita standartlarına uygun üretim yapan profesyonel üreticilerden temin ediliyor.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR