123,90 ₺ KDV Dahil
289,90 ₺ KDV Dahil
79,90 ₺ KDV Dahil
139,90 ₺ KDV Dahil
94,90 ₺ KDV Dahil
İncele
0,00 ₺ KDV Dahil
1

Verita Raw Juice: Şimdiye Dek İçtiğiniz En İyi Meyve Suyu

Verita Raw Juice’larımızı tattığınızda “Bu kadar iyisini içmemiştim” diye şaşırabilirsiniz. Haklısınız, Verita Raw Juice’un saf lezzeti bizi bile her içtiğimizde şaşırtmaya devam ediyor. Aslında bu lezzetin sırrı çok basit, suyunu bile sıksak, yine de kendi soframıza gururla koyacağımız kalitede, lezzette meyveler kullanıyor olmamız.

Yepyeni karışımlar

İster portakal-nar seven bir klasik sever, ister “Elma, pancar ve limon karıştırsak nasıl olur?” diye merak eden bir maceraperest olun, herkes için bir Verita Raw Juice var. Verita Raw Juice, sitemizde onlarca farklı karışımı ile emrinize amade.

Soğuk sıkım farkı

Tüm Verita Raw Juice’lar modern soğuk sıkım makinelerinde hazırlanıyor. Santrifüjlü klasik meyve suyu sıkma makinelerinden farklı olarak bu cihazlar basınçla çalıştığı için meyveler daha az ısıya maruz kalıyor, bu da besin değerlerini sıkma işlemi sırasında kaybetmemeleri ve daha uzun süre korumaları anlamına geliyor. Şişelenirken içlerine hiçbir katkı maddesi ve koruyucu eklenmiyor, pastörize edilmiyorlar. Verita Raw Juice’lar katkısız ve yüzde yüz doğal oldukları için günlük hazırlanıyor ve üç gün içinde tüketilmesi öneriliyor.

Herkese uygun farklı boylar

Verita Raw Juice'ları 250, 330, 500 ve 750 ml'lik dört farklı şişeyle sunuyoruz. Beslenme çantasına da girsin, iki toplantı arası enerji de versin, ara öğün de olsun, ailece de keyfi çıksın diye… Tek sorun tadı damağınızda kalıyor, şöyle iki yudum alayım da kenarda dursunu hiç yok, hazır olun!

Katkısız, taze, soğuk sıkım, yüzde yüz doğal meyve suyumuz Verita Raw Juice, bedeninize biraz sağlık, yüzünüze biraz gülümseme dopingi yapmak için birebir!

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR