Greyfurt Suyu, Şişe
Greyfurt Suyu, Şişe
Greyfurt Suyu, Şişe
Greyfurt Suyu, Şişe
Greyfurt Suyu, Şişe
Greyfurt Suyu, Şişe
Greyfurt Suyu, Şişe
Greyfurt Suyu, Şişe
Greyfurt Suyu, Şişe

Greyfurt Suyu, Şişe

Fiyat : 94,90 ₺(KDV Dahil)

Verita’dan Raw Juice Greyfurt Suyu. Tatlı İle Arası Olmayanlara C Vitamini Kürü

Greyfurt, diğer turunçgiller gibi C vitamini yüklü. Ancak onlar kadar tatlı değil, bu da greyfurt suyunu diyetler için harika bir destekleyici haline getiriyor. Portakalı fazla tatlı bulanlar ama turunçgillerin şifalı özelliklerinden faydalanmak isteyenler için mükemmel bir seçenek. Greyfurt suyuna “Yetişkin portakal suyu” desek yeridir!

Meyve suyunun en doğal hali

Alıştığınız tüm meyve sularını unutun. Unuttunuz mu, tamam mı? Şimdi sizi yeni nesil meyve suyu ile tanıştıralım, Verita Raw Juice. Verita Raw Juice’un farkı, sadeliğinde. İçinde şeker yok, koruyucu yok, katkı maddesi yok. Sağlık var, tazelik var, lezzet var. Evde sıkılmış gibi, çünkü sadece sıkıyoruz, başka hiçbir işlemden geçmiyor.

Lezzet sırlarımız

Öncelikle ilk lezzet sırrımız, sadece en taze ve en kaliteli ürünleri kullanmamız. Bazı meyve suları gibi artık yeme kalitesinde olmayan ürünler Verita Raw Juice şişesine asla girmiyor.

İkinci sırrımız, soğuk sıkım. Verita Raw Juice’lar yeni nesil soğuk sıkım makinelerinde hazırlanıyor. Klasik meyve suyu sıkma makinelerinin aksine bu cihazlar basınçla çalıştığı için meyveler daha az ısıya maruz kalıyor, okside olmuyor, bu da sıkma işlemi sırasında besin değerlerini kaybetmemeleri ve daha uzun süre korumaları anlamına geliyor.

Katkısız ve doğal

Son lezzet sırrımız da katkısız olması. Verita Raw Juice şişelenirken pastörize edilmiyor, içine herhangi bir katkı maddesi girmiyor. Yüzde yüz doğal ve katkısız oldukları için günlük hazırlanıyor.

Katkısız, taze, soğuk sıkım, yüzde yüz doğal meyve suyumuz Verita Raw Juice Greyfurt, hem şifası hem de lezzeti ile size diğer meyve sularını unutturmaya hazır.

Menşe
Türkiye
Detay Kargo Ücretsiz Yazısı
* 900 TL ve üzeri siparişlerde teslimat ücreti yok!
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR