Yemeye Hazır: Lezzet İçin Beklemek Değil, Canı Çektiğinde Keyfini Sürmek İsteyenlere

Avokado ile ilk tanışmanızı hatırlıyor musunuz? Muhtemelen “Bu ne tatsız şey böyle canım” deyip paranızı sokağa attığınızı hissettiniz ve bu nefis meyveye bir daha şans vermemeye karar verdiniz. Bir gün karşınıza belki bir restoranda, belki bir misafirlikte avokado tekrar çıktı ve o da nesi? Hiç de hatırladığınız gibi değil, “Ben bunu her gün yerim” demiş bile olabilirsiniz.

Yemeye Hazır ailesi ile tanışın

“Yemeye Hazır” ürün yelpazesini, avokado, mango ve papaya yerken bir daha aynı hayal kırıklığını yaşamayın diye oluşturduk.

Çünkü diğer avokadolar size ulaşana kadar olgunlaşması ümidi ile erkenden hasat edilir. Aldığınızda muhtemelen hala yeme olgunluğuna gelmemiş bu ürünler olgunlaşana kadar beklemeniz gerekir.

İşin sırrı dalında olgunlaşan meyveler

Ancak meyveler, dalında olgunlaşmadan hasat edildiklerinde size ulaşana dek kıvam olarak olgunlaşsa da lezzet olarak asla tam performanslarını gösteremez. Verita olarak ham ve tatsız ürünlere maruz bırakılan pazarın kalite beklentisini sezdik ve “Yemeye Hazır” konsepti ile bu sorunu ortadan kaldırdık.

Üzerinde “Yemeye Hazır (Ready to Eat)” etiketi bulunan avokado, mango ve papayalar, özel bir sürecin sonunda elde edilen, yeme olgunluğuna ulaşmış gurme ürünler. Aldığınız gün tüketebilirsiniz. Yok bir elma ile kesekağıdında bekletin, yok kalorifer peteği üzerinde dursun, Yemeye Hazır ürünlerimiz ile böyle yöntemleri geçmişte bırakın.

Meyvenin en lezzetli hali

Yemeye Hazır etiketi bulunan ürünler, maksimum lezzet için gerekli hasat olgunluğuna eriştikten sonra toplanır, ideal ortamında taşınır ve muhafaza edilir. Bu sayede sadece olması gerektiği kıvam ve yumuşaklıkta değil, ayrıca en lezzetli haliyle size sunulmuş olur. Size beklemek değil, canınız istediği an ürünlerimizin tadını çıkarmak kalır.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR