Yemeye Hazır Avokado, Adet
Yemeye Hazır Avokado, Adet
Yemeye Hazır Avokado, Adet
Yemeye Hazır Avokado, Adet
Yemeye Hazır Avokado, Adet

Yemeye Hazır Hass Avokado, Adet

Marka : Verita
Fiyat : 94,90 ₺(KDV Dahil)

Cins
Hass

Verita’dan Yemeye Hazır Avokado. Lezzet tutkunlarına gerçek avokado keyfi!

Gerçek avokado keyfi dedik, çünkü Verita Yemeye Hazır Avokado’lar, dünya üzerindeki 400 cins arasındaki en lezzetli tür olan Hass cinsinden seçiliyor. Bu cinsin eti diğer türlere göre çok daha yumuşak, adeta kremamsı bir yapıda. Üstelik diğer türlere göre apaçık şekilde daha zengin ve leziz bir aromaya sahip.

Yemeye Hazır Avokado’yu bir deneyin, kararınızı öyle verin

“Ben çok avokado sevmem”cilerden iseniz bunun muhtemelen iki sebebi var: Ya ülkemizde pazarlarda bile bulunan ancak lezzet olarak Hass cinsine yaklaşamayan yeşil kabuklu bir cins avokado yediniz ya da aldığınız avokado tam olgunlaşmamıştı. Verita Yemeye Hazır Avokado’lar sadece dünyanın en lezzetli avokado cinsi değil, ayrıca tam kıvamında olgunluğu ile aldığınız an tüketime hazır.

Daha önce aldığınız avokadonun sert ve lezzetsiz çıkmasıyla hayal kırıklığına uğradıysanız, öncelikle acınızı paylaşıyoruz. Alelade avokadolar çoğunlukla olgunlaşmadan hasat edilir ve satılır. Yemeyi bırakın, kesilmeyecek sertliktedir. Neyse ki her derdin bir çaresi var. Verita Yemeye Hazır Avokado’nun maksimum lezzeti ve kıvamının ardında, doğru zamanda hasat edilmesi yatar. Ağacında olgunlaşan avokadolarımız, gerçek lezzetine ulaştıktan sonra hasat edilir. İdeal şartlarda taşınır ve saklanır. Böylece en olgun, en leziz, en mutlu haliyle size ulaşır.

Ona tereyağı meyvesi derler

Avokado Almanya’dan Hindistan’a, dünyanın dört bir tarafında tereyağı meyvesi olarak adlandırılıyor. Hatta Avokado ismi bile Aztek’lerden geliyor, anlamı “Bol yağlı meyve”. Ancak Hass cinsi avokadolarda, yani Verita Yemeye Hazır Avokado’larda bulabileceğiniz bir kıvam bu. Çok yağlı dememiz de sizi endişelendirmesin; enerji ve protein anlamında çok zengin bu meyvedeki yağlar, kolesterolü düşüren tekli doymamış yağlardan oluşuyor. Sıfır kolesterole rağmen, bol miktarda A, B, C ve E vitamini, potasyum ve lif içeren avokado, bu kadar lezzetin üzerine bir de çoook sağlıklı.

Verita Yemeye Hazır Avokado’yu siyaha yakın renkte pütürlü yüzeyinden tanıyabilirsiniz. Ya da daha kolayı, bundan sonra avokado alırken üzerindeki “Yemeye Hazır” etiketimizi arayın, maksimum lezzeti garantileyin.

Daha detaylı bilgi almak isterseniz Verita Yemeye Hazır Avokado broşürümüzü ya da Meyveli Rehber dergimizin avokadoya özel sayısını inceleyebilirsiniz.

 

Broşür    
Menşe
Fas
Detay Kargo Ücretsiz Yazısı
* 900 TL ve üzeri siparişlerde teslimat ücreti yok!
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR