KURUMSAL
Grup Şirketlerimiz
Grup Şirketlerimiz

 

Türkiye (Genel Merkez)

İdeal Tarım Ürünleri Tic. AŞ, İstanbul

2002 yılında kurulan İdeal Tarım, kısa zamanda Türkiye’nin ve dünyanın örnek meyve-sebze tedarikçisi ve dağıtıcısı haline gelmiştir. İdeal Tarım; 2002 yılından bu yana, dünyanın farklı bölgelerindeki çeşitli lezzetleri, Türk ve dünya tüketicisiyle tanıştırmak, üstün kalite standartlarında hizmet vermek için çalışmalarını sürdürmektedir. İdeal ürünleri Verita, Pepita ve Ekopita markaları altında pazara sunulmaktadır.

Tek kanaldan tüm ihtiyaçların karşılandığı, kalite odaklı “Tam Tedarikçi” konseptini sektöre kazandıran İdeal, gıda güvenliği ve iyi tarım uygulamaları konularında benzersiz bir titizlik göstermektedir.

İdeal, Kosta Rika’da Türkiye için ananas üretimine başlamış, yerli bir firmanın kendi ülkesi için başka bir ülkede, kendi standartlarını koruyarak üretim yapmasıyla küresel üretici olmanın ilk adımlarını atmıştır.

Kurulduğu günden bu yana kalitesinden, memnuniyet odaklı ve yenilikçi duruşundan vazgeçmeyen İdeal, yeni projeler için yatırımlarına, üretici ve tedarikçi ağını büyütmeye, çeşitli gıda ürünlerini keşfetmeye devam etmektedir.

 

Hollanda

Verita Holland BV, Ridderkerk

2007’de Hollanda’da kurulan Verita Holland BV, geniş bir egzotik meyve ve sebze ürün gamını, Türkiye’nin yanı sıra çok sayıda ülkeye ihraç ederek faaliyetlerini sürdürmektedir. Kenya’da ürettirdiği avokadoları Malezya’ya göndermesi küresel alandaki hareket kabiliyetini en güzel şekilde örneklemektedir. Hollanda’nın Ridderkerk komününde bulunan modern depolama tesislerimiz, 6 kıta ve 44 ülkeden gelen ürünleri uluslararası perakende noktalarına ulaştırmaktadır.

 

Kosta Rika

Verita Tropicals Costa Rica SA, San Carlos

Kosta Rika’nın San Carlos bölgesinde, 2011 yılından bu yana faaliyet gösteren Verita Tropicals Costa Rica SA, başta ananas olmak üzere ülkede yetişen birçok meyveyi ve kök bitkiyi Ortadoğu, Avrupa, Uzakdoğu ve Rusya pazarına dağıtmaktadır.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR