Sizin için dünyayı dolaşıyoruz

Size sağlıklı ve lezzetli ürünler sunabilmek için 20 yılı aşkın bir süredir dünyayı dolaşıyoruz. Türkiye dışında 6 kıtada, 44 ülkede daha bizim için üreten çiftçi dostlarımız var. Hepsi de kriterlerimize uygun üretim yapan, işinin ehli, sertifikalı çiftçiler.

En iyi yerli ve yabancı üreticilerle yapıcı, kalıcı ve güven odaklı ilişkiler kurmanın önemine inanıyoruz. Üreticilerimizin, başta Global GAP ve İyi Tarım Uygulamaları kriterleri olmak üzere Verita standartlarına uygun üretim yapması bizim için çok önemli.

Yerli tarımı da teşvik ediyoruz

Yurt içi ve yurt dışında üretim alanlarına yatırımlar yapıyoruz. Yerli üreticileri global standartlarda üretime teşvik ediyor, İyi Tarım Uygulamaları sertifika standartlarında üretilen ürünleri ihraç ederek yerli tarımı destekliyoruz. Üreticilere tarım bilimi, teknolojisi ve pazarlama konularında destek oluyoruz. Yurt içinde ve dışındaki üreticilerimizle oluşturduğumuz havuz sayesinde, yılın 365 günü, tam mevsiminde ürün tedarik edebiliyoruz. İşte bu sebeple sloganımız “Dünyanın Meyvesi”!

Birlikte çalışalım!

Türkiye’de iklim koşullarına uyum sağlayabilecek yeni meyve ve sebze türlerini yerli üreticiyle tanıştırmak, bu ürünlerin pazarlanması konusunda güvence oluşturmak, ihracatını yaparak ülke ekonomisine katkıda bulunmak, öncelikli hedeflerimiz arasında.

Siz de üreticimiz olabilirsiniz!

İnsan sağlığına ve çevreye dost, taze ve lezzetli ürünler sunmak için birlikte çalışalım. Binbir emekle ürettiğiniz özel ürünleri daha çok insana ulaştıralım. “Ben de dost çiftçi olmak istiyorum” diyorsanız [email protected] adresinden bizimle iletişime geçin.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR