Markalarımız

1997 yılında tescil edilen Verita, bir İdeal Tarım markası olarak “Dünyanın Meyvesi” sloganıyla 6 kıta, 44 ülkeden en kaliteli ve en lezzetli meyveleri tüketicileriyle buluşturmaya devam ediyor.

Global kalite standartlarına uygun olarak üretilen, tedarik ve sevk edilen Verita markalı ürünler, yılın her günü, geniş ürün çeşitliliğiyle ulusal zincir marketlerde, yerel marketlerde, manavlarda, aktarlarda ve taze meyve-sebze hallerinde satışa sunuluyor. Tescil edildiği günden bu yana kalitesinden asla ödün vermemeyi ilke edinen Verita, bu sayede üreticisinden tüketicisine zihinlerde “En kaliteli meyve markası” olarak yer etmiş durumda.

Verita, 20 yılı aşkın serüveninde ithalat yoluyla getirilen meyve ve sebzelerin ülkemizde de üretilmesini sağlamış, üreticiye yön vermiş, tüketiciye dünyanın farklı lezzetlerini sunmuş, ülkemizde yeni bir pazar oluşturmuş, hatta bu ürünlerin ihracatının yapılmasına öncülük etmiştir. Yıllar önce dünyanın farklı bölgelerinden getirilen bu ürünlerin, günümüzde Türk ürünü olarak dünyaya ihraç edilmesinin gururunu yaşıyoruz.

Türkiye’de son yıllarda orman meyvesi konusunun amiral gemisi, sağlık düşkünlerinin vazgeçilmezi haline gelen yaban mersini, damak tadımıza çok uygun aroması haricinde bir de dengeli beslenmeye yönelik ihtiyaçlarımız için doğal ve lezzetli bir alternatif. Zaten bir sağlık kaynağı olması sebebiyle biz de kendisine DrBlue adını veriyoruz.

2013 yılında tescil edilen Verita DrBlue Yaban Mersini, sadece Verita kalite kriterlerine uyan, başta Global GAP ve İyi Tarım Uygulamaları olmak üzere Verita standartlarına uygun üretim yapan profesyonel üreticilerden temin ediliyor. Yaban mersini ülkemizde de yetiştiği için, havalar ısınmaya, yaz kendini göstermeye başladığında ürünümüzü yerli üreticilerden ürün temin ediyoruz. Böylece Türk tarımcılığına da destek oluyoruz.

Verita Raw Juice markasını, soframıza gururla koyacağımız kalitede, lezzette meyveler kullanarak bir meyve suyu hazırlama arzumuz ile hayata geçirdik. Verita Raw Juice’larımızı tattığınızda “Bu kadar iyisini içmemiştim” diye şaşırabilirsiniz.

Tüm Verita Raw Juice’lar modern soğuk sıkım makinelerinde hazırlanıyor, bu da besin değerlerini sıkma işlemi sırasında kaybetmemeleri ve daha uzun süre korumaları anlamına geliyor. Verita Raw Juice’lar şişelenirken içlerine hiçbir katkı maddesi ve koruyucu eklenmiyor, pastörize edilmiyor.

Katkısız, taze, soğuk sıkım, yüzde yüz doğal meyve suyumuz Verita Raw Juice, onlarca çeşidiyle bedeninize biraz sağlık, yüzünüze biraz gülümseme dopingi yapmak için birebir!

 

Verita Fresh Cut ürünlerini, biraz enerjiye ihtiyacınız olduğunda, pratik bir ara öğün aradığınızda veya sadece canınız istediğinde taptaze ve lezzetli meyvelere en pratik şekilde ulaşmanız için hazırladık. 40, 125 ve 200 gramlık ambalajlardaki Hindistan cevizi, nar, mango, elma ve karışık meyve salataları, kendiniz kesmişsinizcesine temiz, doğal ve katkısız.

Verita Fresh Cut paketleri içindeki meyveler özenle yıkanıyor, herhangi bir koruyucu kullanılmadan hazırlanıyor ve paketleniyor. Pratik ambalajları ile çantanıza girmeye, acıkmaya başladığınız an yenmeye hazır.

 

20 yılı aşan deneyimin bir meyvesi olan Pepita 2001 yılında tescil edilmiş olup tüketicilerine kalitelinin yanında uygun fiyat avantajlarını da sunmayı amaçlıyor. Çünkü kalite ve lezzetten ödün vermemeyi, İdeal Tarım’ın tüm markalarında önemli bir kural olarak benimsiyoruz.

İdeal Tarım’ın sektördeki tecrübesi, bilgi birikimi ve tedarik ağı geliştikçe, ürün maliyetlerini etkileyen faktörleri de kontrol altında tutmaya başarabiliyoruz. Üretim ve sevkiyatta yakaladığımız önemli fiyat avantajları, bizi “Özenle yetiştirilmiş ürünleri makul fiyatlarla sofralara getirebilme” hedefimize yaklaştırıyor.

İdeal’in belirlediği üretim standartları ile üretilmekte olan Pepita ürünleri, ürün kalitesi ve gıda güvenliği unsurları dikkatle izlenerek satış noktalarına ulaştırılıyor.

2012 yılında tescil edilen Ekopita, yerli üreticiden tedarik edilen ve İdeal Kalite Standartları’na uygun olan ürünleri Türkiye ve yurtdışı pazarlarına sunuyor.

Bununla birlikte dünyanın farklı pazarlarındaki kaliteli ürünleri de tedarik eden Ekopita kontrollerini; briks oranı, meyve içyapısı, temizliği, renk durumu olgunluk seviyesi, ürün dış yüzeyi gibi ana başlıklar üzerinde yapıyor, lezzet kriterlerine de büyük önem veriyoruz.

Türkiye’de tarım üretimini teşvik etmek amacıyla çalışan İdeal Tarım, bu misyonunu Ekopita markası ile hayata geçiriyor ve yerel üreticiyi destekliyor.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR