Meyve Salataları: Daha Pratiği Yok!

Verita’nın ilklerinden biri daha! İşte, evde, yolda, okulda, günün her saatinde yıkamakla, soymakla uğraşmadan sağlıklı bir ara öğün olarak tüketilebilecek hazır meyve porsiyonları, Verita Fresh Cuts! Karışık meyve salatası, dilimlenmiş Hindistan cevizi, dilimlenmiş mango, dilimlenmiş ananas ve ayıklanmış nar taneleri…

Sadece en taze meyveler bu kutuya girer

Verita taze meyve salataları ve dilimlenmiş meyveler, 125 ve 200 gramlık hijyenik özel ambalajlarda hazırlanır, tazeliğinden hiçbir şey kaybetmez. Verita Fresh Cuts paketlerinde, kapağın altında kendinden küçük bir çatal bulunur. Böylece canınız istediği an meyvelerimizin keyfini çıkarabilirsiniz.

Bu ambalajların içinde, satış noktalarında satın aldığınız meyvelerin aynısı bulunuyor. Bazı diğer paketli meyveler gibi olgunlaşmamış, perakende satışa uygun olmayan meyveler değerlendirilmiyor. Böylece her pakette tam olgunlaşmış, tam tadında meyvelerin sizi beklediğine emin olabiliyorsunuz.

Koruyucu yok! Evde nasıl hazırlıyorsanız öyle

Üstelik ürünlerimiz ISO 9001 Kalite Yönetimi Sistemi ve ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi Standartları belgelerine sahip tesislerimizde, hijyenik şartlarda paketleniyor. Sağlıklı materyallerden üretilen ambalajlarımız içinde koruyucu veya olgunlaştırıcı hiçbir kimyasal bulunmuyor. Kısacası Verita Fresh Cuts ürünleri, siz evde meyvelerinizi nasıl soyuyor ve kesiyorsanız öyle hazırlanıyor.

Sertifika demek, güvenli gıda demek

Verita Fresh Cuts paketlerindeki Hindistan cevizleri, mangolar, ananaslar, nar taneleri ve üzümler, diğer Verita ürünlerinde olduğu gibi Global GAP Sertifikası'na sahip. Yani Verita Fresh Cuts dilimlenmiş meyveler ve meyve salatasındaki ürünlerin mikrobiyolojik ve kimyasal açıdan zararlı olmadığına emin olabilirsiniz.

Ayrıca Verita Fresh Cuts ürünlerimiz de, diğer tüm Verita ürünleri gibi soğuk zincir kırılmadan size ulaştırılıyor, böylece güvenilirliği, tazeliği ve lezzeti garanti altına alınıyor.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR