Ananas Dilimleri, Bardak
Ananas Dilimleri, Bardak
Ananas Dilimleri, Bardak
Ananas Dilimleri, Bardak
Ananas Dilimleri, Bardak
Ananas Dilimleri, Bardak
Ananas Dilimleri, Bardak
Ananas Dilimleri, Bardak
Ananas Dilimleri, Bardak
Ananas Dilimleri, Bardak
Ananas Dilimleri, Bardak
Ananas Dilimleri, Bardak
Ananas Dilimleri, Bardak

Ananas Dilimleri, Bardak

Fiyat : 129,90 ₺(KDV Dahil)

Cins
MD2
Üretim Yeri
Türkiye

Verita’dan Fresh Cut Ananas Dilimleri. Tropik Meyvelerin Amiral Gemisi.

Ananas artık egzotik meyve diyemeyeceğimiz kadar bizden biri. Meyve salatalarında, beslenme çantalarında, sofralarda en çok yer alan tropik meyvelerden biri. Boşuna da değil hani, hem tatlı ekşi lezzeti hem de kolesterolü düzenlemekten kilo kontrolünü desteklemeye kadar çeşitli faydaları ile bu popülariteyi sonuna kadar hak ediyor. Ancak ananas her zaman bu kadar bol ve rahat bulunmuyordu.

Dünyanın en popüler parti meyvesi!

Brezilya’da keşfedilen ananası Kristof Kolomb İspanya’ya götürmüş, oradan da dünyaya yayılmış. 17. yüzyılda ananas Avrupa’da lüks ve refahın simgesi olmuş; krallar ellerinde ananaslarla tablolarını çizdirmiş, aristokratlar partilerde yanlarında gezdirmek için ananas kiralıyormuş. Saraylarda bahçıvanlar ananas yetiştirmek için görevlendiriliyormuş!

Şimdiyse kolay ulaşılır olması yanında 100 gramında sadece 50 kalori içermesi ve içindeki vitamin ile minareller, özellikle bromelain’in faydaları sayesinde tercih sebebi.

Ananas’ın en pratik hali

Verita Fresh Cut Ananas’ları, Verita Gold Ananas’larımızdan üretiyoruz. Gold Ananas’ı anavatanı olan Güney Amerika’dan getiriyor, üstelik Verita’nın denetimindeki üretim alanlarında yetiştirtiyoruz. Gold Ananas’ın lezzeti, üretimden satış noktasına kadar gerçekleştirdiğimiz kalite kontrol sürecinin titizliğinde saklı. Meyvelerimiz gerekli hasat koşulları sağlandığında toplanıyor, ideal şartlarda sevk ediliyor ve depolanıyor. Taptaze ananaslarımız tıpkı bir süper markette görüp istediğiniz gibi soyulup dilimleniyor ve pratik bir şekilde tüketmeniz için ambalajlanıyor.

Lezzetinin sırrı ise briks seviyesinde. Minimum 12 briks seviyesinde olan ananaslarımız böylece tam tadında, kıvamında. "İyi de briks nedir ki" dediğinizi duyabiliyoruz. Briks, gıdalarımızın içindeki çözülmüş kuru madde oranını gösteren bir ölçü birimi. Briks ne kadar yüksekse ürününüz de o kadar tatlı demektir.

Sporcu dostu ananas

Ananas antrenman öncesi yendiğinde kan şekerini dengelediğinden sporcular için de önemli bir besin. Fiziki travma sonrası oluşan ezik ve yaralanmalarda doku yenilenmesini desteklemesi de cabası. Antrenman sonrasında kas ve dokularda biriken laktik asit kaynaklı hücresel yıkımların giderilmesinde de başarılı olduğunu ekleyelim. Spora uzun süre ara verdikten sonra ilk antrenmanınız sonrası yaşayabileceğiniz kas ağrılarını azaltmada da etkili. Yani 50 squat yaptıktan sonra merdivenleri çıkamaz hale gelirseniz ananasımız imdadınıza yetişebilir.

Daha detaylı bilgi için Verita Gold Ananas broşürünü ve Meyveli Rehber ananas özel sayısını inceleyebilirsiniz.

 

Broşür    Meyveli Rehber
Menşe
Kosta Rika
Detay Kargo Ücretsiz Yazısı
* 900 TL ve üzeri siparişlerde teslimat ücreti yok!
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR