Nar Taneleri Bardak
Nar Taneleri Bardak
Nar Taneleri Bardak
Nar Taneleri Bardak
Nar Taneleri Bardak
Nar Taneleri Bardak
Nar Taneleri Bardak

Nar Taneleri, Bardak

Fiyat : 188,90 ₺(KDV Dahil)

Üretim Yeri
Türkiye

Verita’dan Fresh Cut Nar Taneleri. Sağlık Dolu Yakut Parçacıkları!

Gerçek: Küçücük taneleri içinde şaşırtıcı faydalar taşıyan narı daha fazla yemeliyiz. Gerçek: Nar ayıklaması zor ve keyifsiz, üşeniyoruz. Gerçek: Ayıklanmış, kaşıklamaya hazır bir nar olsa üşenmez yerdik. Gerçek: Var! Biz yaptık!

Bitmek bilmeyen bir sağlık kaynağı

Vitamin, mineral ve fitokimyasallar ile dolu; kanseri önleme, enflamasyonu düşürme, kolesterol, tansiyon, dolaşım ve sindirim sistemi üzerinde sayısız faydası bilimsel olarak kanıtlanmış bir meyveden bahsediyoruz. Ayrıca tüm meyveler içinde antioksidan özellikleri en yüksek olanlardan biri. Antioksidanlar bağışıklığımızı destekliyor, yaşlanmamızı yavaşlatıyor, kalp ve damar hastalıklarına, çeşitli kanser tiplerine karşı bizi korumaya yardımcı oluyor malumunuz. Bu özelliklerden tam anlamıyla faydalanmak için nar tanelerinin çekirdeklerini de yemek öneriliyor.

Aslında bir orman meyvesi

Nar, aslında orman meyvesi sınıfına ait bir meyve. Antik çağlardan beri içerdiği polifenollerin hastalıklara karşı faydaları biliniyor. Tabi polifenol kısmı bilinmiyor olabilir ama sindirim rahatsızlıkları, cilt hastalıkları, virütik rahatsızlıklar gibi durumlarda nar hep geleneksel tıpçıların elinin altında olmuş. Yunan mitolojisinden Çin destanlarına kadar antik metinlerde nar geçmesi de aslında tarih boyunca önemini koruduğunu kanıtlıyor.

Narlarımızı yılın 12 ayı boyunca Türkiye, Güney Afrika, Peru ve Şili’den ülkemize getiriyoruz. 125g ve 200g’lık Verita Fresh Cut Nar Taneleri paketlerindeki narlar özenle yıkanıyor, herhangi bir koruyucu kullanılmadan hazırlanıyor ve paketleniyor. Kendiniz ayıklamışsınız gibi temiz, doğal ve katkısız. Pratik ambalajı ve paket içindeki kaşığı ile çantanıza girmeye, acıkmaya başladığınız an yenmeye hazır.

Menşe
Türkiye
Detay Kargo Ücretsiz Yazısı
* 900 TL ve üzeri siparişlerde teslimat ücreti yok!
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR