Meyve Salatası Bardak
Meyve Salatası (Ananas, Mango, Elma, Üzüm), Bardak
Meyve Salatası Bardak
Meyve Salatası Bardak
Meyve Salatası Bardak

Meyve Salatası (Ananas, Mango, Elma, Üzüm), Bardak

Fiyat : 101,90 ₺(KDV Dahil)

Üretim Yeri
Türkiye

Verita’dan Fresh Cut Meyve Salatası. Dünyanın Meyvesi Çantanızda!

Verita Fresh Cut Meyve Salatalarımız, sizden iyi olmasın, en seçkin meyvelerin lezzeti ve iyiliği ile dolu. En seçkin meyveler derken abartmıyoruz. Bakın nasıl:

Ananas:

Verita Fresh Cut Meyve Salatalarımız içinde Verita Gold Ananas’larımızı kullanıyoruz. Gold Ananas’ı anavatanı olan Güney Amerika’dan getiriyor, üstelik Verita’nın denetimindeki üretim alanlarında yetiştirtiyoruz. Gold Ananas’ın lezzeti, üretimden satış noktasına kadar gerçekleştirdiğimiz kalite kontrol sürecinin titizliğinde saklı. Meyvelerimiz gerekli prosesler uygulanarak hasat ediliyor, ideal şartlarda sevk ediliyor ve depolanıyor. Taptaze ananaslar soyulup dilimleniyor ve pratik bir şekilde tüketmeniz için ambalajlanıyor.

Mango:

Mango, dünyanın en iyi tanınan ve en çok tüketilen meyvelerinden biri, bu sebeple de meyvelerin kralı olarak biliniyor. Mangolarımızın piyasada bulabileceğiniz diğer mangolardan farkı, doğru zamanda hasat edilmesi, brix ve renklerinin kontrol edilmesi. Ürünlerimizin tümü uzmanlık gerektiren, titizlikle yönetilen bir sürecin ürünü. En tatlı mangolarımız yıkanıp soyulup dilimlendikten sonra Verita Fresh Cut Meyve Salatası ambalajına giriyor.

Elma:

Fresh Cut meyve salatamızda Granny Smith cinsini tercih ediyoruz. Elma cinsleri içinde sadece Granny Smith cinsinde bulunan ve bio aktivitesi olmayan, yani vücudumuz tarafından sindirilemeden bağırsaklara gönderilen lifler ve polifenollerin bağırsakta bulunan bakteriler için çok faydalı olduğuna dair bilimsel çalışmalar var. Bu içerikler bağırsaklarımızda fermente hale geliyor ve sağlık dostu bakterilerin çoğalmasına yardım ediyor. Kendisi elmalar arasında en sağlıklısı kabul ediliyor.

Red Globe Üzüm:

Üzüm çeşitlerinin en etli, sulu cinslerinden biri olan Red Globe çekirdekli ama çekirdekleri diğer türlere göre çok daha az acı olduğundan yemesi de diğer üzümlere göre daha keyifli.

Menşe
Muhtelif
Detay Kargo Ücretsiz Yazısı
* 900 TL ve üzeri siparişlerde teslimat ücreti yok!
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR