Mango Dilimleri Bardak
Mango Dilimleri Bardak
Mango Dilimleri Bardak
Mango Dilimleri Bardak
Mango Dilimleri Bardak
Mango Dilimleri Bardak

Mango Dilimleri, Bardak

Fiyat : 123,50 ₺(KDV Dahil)

Üretim Yeri
Türkiye

Verita’dan Fresh Cut Mango Dilimleri. Meyveler Kralı’nın En Pratik Hali!

Mango, dünyanın en iyi tanınan ve en çok tüketilen meyvelerinden biri, bu sebeple de meyvelerin kralı olarak biliniyor. Kendisi Hindistan kökenli bir meyve. Bu sebeple Hindistan’da mango ağacı kutsal sayılır, meyvesi de aşkın sembolüdür. Şimdilerde ise Amerika, Asya ve Afrika’da, hatta ülkemizde de yetişiyor.

Olgun mangonun kendine özgü tatlı bir kokusu var. Olgunluk seviyesi arttıkça meyvenin iç rengi sarıdan turuncuya dönmeye başlıyor. Bize sorarsanız son derece lezzetli, ferahlatıcı bir meyve. Yüzden fazla cinsi bulunuyor, cinsine göre yuvarlak, uzun veya oval formda, sarı, turuncu, kırmızı veya yeşil renkte olabiliyor. En çok bilinen cinsleri ise Kent, Keitt, Haden ve Tommy Atkins olarak adlandırılıyor.

Mangonun en pratik hali

Verita Taze Fresh Cut Mango paketlerindeki mangolar özenle yıkanıyor, herhangi bir koruyucu kullanılmadan hazırlanıyor ve paketleniyor. Kendiniz kesmişsinizcesine temiz, doğal ve katkısız. Pratik ambalajı ve paket içindeki çatalı ile çantanıza girmeye, acıkmaya başladığınız an yenmeye hazır.

Menşe
Peru
Detay Kargo Ücretsiz Yazısı
* 900 TL ve üzeri siparişlerde teslimat ücreti yok!
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR