Yemeye Hazır Mango, Paket
Yemeye Hazır Mango, Paket
Yemeye Hazır Mango, Paket
Yemeye Hazır Mango, Paket
Yemeye Hazır Mango, Paket

Yemeye Hazır Mango, Paket

Marka : Verita

Verita’dan Yemeye Hazır Mango. Meyvelerin Kralı!

Mango, dünyanın en iyi tanınan ve en çok tüketilen meyvelerinden biri, bu sebeple de meyvelerin kralı olarak biliniyor. Kendisi Hindistan kökenli bir meyve. Bu sebeple Hindistan’da mango ağacı kutsal sayılır, meyvesi de aşkın sembolüdür. Şimdilerde ise Amerika, Asya ve Afrika’da, hatta ülkemizde bile yetişiyor.

Çeşit çeşit mango!

Olgun mangonun kendine özgü tatlı bir kokusu var. Olgunluk seviyesi arttıkça meyvenin iç rengi sarıdan turuncuya dönmeye başlıyor. Bize sorarsanız son derece lezzetli, ferahlatıcı bir meyve. Yüzden fazla cinsi bulunuyor, cinsine göre yuvarlak, uzun veya oval formda, sarı, turuncu, kırmızı veya yeşil renkte olabiliyor. En çok bilinen cinsleri ise Kent, Keitt, Haden ve Tommy Atkins olarak adlandırılıyor.

Bizim Yemeye Hazır Mango ürünümüz için tercih ettiğimiz cinslerden biri olan Kent ve Keitt, yuvarlak şekilli ve iri bir tür. İnce kabuğu yeşilimsi sarı ile koyu kırmızı karışımıdır. Parlak turuncu rengindeki meyve eti, ağızda eriyen kremamsı kıvamıyla eşsizdir. Küçük çekirdekli, bol etli bir cinstir.

Ancak bu seçimimiz sadece lezzetle ilgili değil. Çünkü ne kadar doğru zamanda hasat edilse de her cins mango yemeye hazır olamaz! Bu yüzden sadece olgunlaşma sürecini başarıyla sürdürebilen, daha lifli ve daha lezzetli yapıdaki mango cinsleri olan Kent ve Keitt Verita Yemeye Hazır Mango paketlerine girebilir.

Farkı, hasat zamanı

Yemeye Hazır Mango’muzun piyasada bulabileceğiniz diğer mangolardan farkı, doğru zamanda hasat edilmesi. Yemeye Hazır ürünlerimizin tümü uzmanlık gerektiren, titizlikle yönetilen bir sürecin ürünü. Yemeye Hazır Mango da maksimum lezzeti garantilemek için hasat olgunluğuna eriştikten sonra toplanıyor. Artık siz de iyi biliyorsunuz ki, hasat olgunluğuna ulaşmadan toplanan meyveler size kavuşana kadar, olgunlaşmış görünse de asla gerçek lezzetine ulaşamıyor.

Yemeye Hazır Mango’muz, yılın 12 ayı boyunca Peru, İspanya, Brezilya, Fildişi Sahili ve Dominik Cumhuriyeti’nden ülkemize getiriliyor.

Daha detaylı bilgi için Verita Yemeye Hazır Mango broşürünü ve Meyveli Rehber Mango özel sayısını inceleyebilirsiniz.

 

Broşür    Meyveli Rehber
Menşe
Peru
Detay Kargo Ücretsiz Yazısı
* 900 TL ve üzeri siparişlerde teslimat ücreti yok!
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR