Yemeye Hazır Papaya, Paket
Yemeye Hazır Papaya, Paket
Yemeye Hazır Papaya, Paket
Yemeye Hazır Papaya, Paket
Yemeye Hazır Papaya, Paket

Yemeye Hazır Papaya, Paket

Marka : Verita
Fiyat : 0,00 ₺(KDV Dahil)

Cins
Golden

Verita’dan Yemeye Hazır Papaya. Pek Narin, Çok Egzotik.

Meksika kaynaklı bir meyve olan papaya, bugün dünyanın tropik iklime sahip her yerinde yetişebiliyor. Güney Amerika ve Güney Doğu Asya’da o kadar yaygın bir meyve ki, kendisine yemeklerde de yer bulmuş. Ama yemeklerde kullanılan papayanın olgunlaşmamış olması tercih ediliyor. Verita Yemeye Hazır Papaya ise, diğer Yemeye Hazır ailesi ürünlerinde olduğu gibi tam olgunlaşmış olduğundan yemeklerde kullanmak yerine çiğ olarak yiyerek tadını çıkarmanızı öneririz. Ama bir smoothie yapmaya niyetlenirseniz de sizi durduracak değiliz :)

Hafif tatlı ve kremamsı

Papaya, suratınıza suratınıza vuran bir lezzetten ziyade hafif tatlı, yumuşak kremamsı bir dokuya sahip. Tadını tarif etmemiz gerekirse hafifçe kavunu andırdığını söyleyebiliriz. Şekli armuda benzeyen papayanın yumuşak ve sulu eti, çeşidine göre kırmızı, pembe veya turuncu olabilir. Ortasındaki oyuk bölge siyah çekirdekler ile doludur. Aslında bu çekirdekler de yenebilir ancak biz bir kaşık yardımı ile ayıklamanızı öneririz. Tatlı meyvesinin aksine bu çekirdeklerin hardal ile karabiber arası enteresan bir tadı var. Kötü bir tat hiç değil ama ağzınıza gelirse tatlı meyve ve karabiberli çekirdek biraz kafa karıştırıcı olabiliyor.

Zamanında hasat olur, lezzeti tam olur

Artık siz de çok iyi biliyorsunuz ki, meyveler dalında olgunlaşmadan hasat edildiklerinde size ulaşana dek kıvam olarak olgunlaşsa da lezzet olarak asla tam performanslarını gösteremez. Verita olarak ham ve tatsız ürünlere maruz bırakılan pazarın kalite beklentisini sezdik ve “Yemeye Hazır” konsepti ile bu sorunu ortadan kaldırdık.

Üzerinde “Yemeye Hazır (Ready to Eat)” etiketi bulunan papayalarımız, özel bir sürecin sonunda elde edilen, yeme olgunluğuna ulaşmış gurme ürünler. Aldığınız gün tüketebilirsiniz. Yok bir elma ile kesekağıdında bekletin, yok kalorifer peteği üzerinde dursun; Yemeye Hazır ürünlerimiz ile böyle yöntemleri geçmişte bırakın.

Yemeye Hazır etiketi bulunan ürünler, maksimum lezzet için gerekli hasat olgunluğuna eriştikten sonra toplanır, ideal ortamında taşınır ve muhafaza edilir. Bu sayede sadece olması gerektiği kıvam ve yumuşaklıkta değil, ayrıca en lezzetli haliyle size sunulmuş olur. Size beklemek değil, canınız istediği an ürünlerimizin tadını çıkarmak kalır.

 

Menşe
Brezilya
Detay Kargo Ücretsiz Yazısı
* 500 TL ve üzeri siparişlerde teslimat ücreti yok!
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR