Havuç Suyu, Şişe
Havuç Suyu, Şişe
Havuç Suyu, Şişe
Havuç Suyu, Şişe
Havuç Suyu, Şişe
Havuç Suyu, Şişe
Havuç Suyu, Şişe
Havuç Suyu, Şişe
Havuç Suyu, Şişe

Havuç Suyu, Şişe

Fiyat : 35,50 ₺(KDV Dahil)

Verita’dan Raw Juice Havuç Suyu. Havucun Güzelliğini Bir Şişeye Sığdırdık.

Havuç suyu, meyve suyu dünyasının gizli kahramanı. Bir kere saymakla bitmeyen faydaları malum. Bütün parlak turuncu meyve suları gibi o da bir beta karoten zengini. Havucun ancak piştiğinde ortaya çıkan o tatlımsı lezzeti, havuç suyunda kendinden mevcut. Bu tadı seviyor ancak havucun pişerken besin değerlerini kaybetmesinden endişe ediyorsanız doğru yerdesiniz. Baskın bir lezzet olmadığı için çocuklarınızın havuç tüketmesi için de harika bir bahane.

Evde hazırlanmış gibi

Evde sıktığınız meyve sularını düşünün. İçinde ekstra şeker olmayan, taze, katkısız. Meyvede ne varsa içinde sadece o olan bir meyve suyu. Şimdi evinize soğuk sıkım bir meyve suyu sıkacağı aldığınızı, tüm meyve ve sebzelerinizi onda sıktığınızı düşünün. İşte Verita Raw Juice tam olarak bu!

İçinde sadece meyve ve tazelik var

Verita Raw Juice’un içinde sadece en taze, en lezzetli, en sağlıklı meyve ve sebzeler var. Koruyucu yok, ekstra şeker veya başka bir tatlandırıcı yok, katkı maddesi yok. Devam edelim mi? Verita Raw Juice pastörize bile edilmiyor, meyvenin en doğal hali neyse öyle sıkılıyor, hemen şişeleniyor.

Lezzet sırlarımız

İlk lezzet sırrımız, sadece en taze ve en kaliteli ürünleri kullanmamız. Bazı meyve suları gibi artık yeme kalitesinde olmayan ürünler Verita Raw Juice şişesine asla girmiyor.

İkinci sırrımız, soğuk sıkım. Verita Raw Juice’lar yeni nesil soğuk sıkım makinelerinde hazırlanıyor. Klasik meyve suyu sıkma makinelerinin aksine bu cihazlar basınçla çalıştığı için meyveler daha az ısıya maruz kalıyor, okside olmuyor, bu da sıkma işlemi sırasında besin değerlerini kaybetmemeleri ve daha uzun süre korumaları anlamına geliyor.

Son lezzet sırrımız da katkısız olması. Verita Raw Juice şişelenirken pastörize edilmiyor, içine herhangi bir katkı maddesi girmiyor. Yüzde yüz doğal ve katkısız oldukları için günlük hazırlanıyor.

Menşe
Türkiye
Benzer Ürünler
Detay Kargo Ücretsiz Yazısı
* 300 TL ve üzeri siparişlerde teslimat ücreti yok!
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR