Portakal, Havuç Suyu, Şişe
Portakal, Havuç Suyu, Şişe
Portakal, Havuç Suyu, Şişe
Portakal, Havuç Suyu, Şişe
Portakal, Havuç Suyu, Şişe
Portakal, Havuç Suyu, Şişe
Portakal, Havuç Suyu, Şişe
Portakal, Havuç Suyu, Şişe
Portakal, Havuç Suyu, Şişe

Portakal, Havuç Suyu, Şişe

Fiyat : 69,90 ₺(KDV Dahil)

Verita’dan Raw Juice Portakal - Havuç Suyu. Sağlığın Rengi: Turuncu

Meyve dünyasında bazı renklerin yeri ayrı. Örneğin koyu yeşil, örneğin kırmızı, mor… Turuncu da bu önemli renklerden biri. Meyvelerdeki bazı renkler, sağlık açısından önemli bazı bileşenlere işaret ediyor. Turuncu da beta karoten demek. En kıymetli antioksidanlardan biri kendisi. Ayrıca hem havuç hem de portakal glisemik endeksi düşük birer meyve olduğundan bu meyve suyu kan şekerinizi de zıplatmıyor.

Bambaşka bir meyve suyu

Paketli gıdalardan neden uzak durduğunuzu biliyoruz. İçinde E’ler, koruyucular, katkılar, boyalar, tatlandırıcılar, aromalar… Daha sayalım mı? Haklısınız, biz de kendilerine mesafeliyiz. Hele meyve suları, içindeki meyvesi muamma, tadı deseniz zaten tamamen aroma. Peki tüm bildiklerinizi unutturacak, içeriği ile sizi şaşırtacak yepyeni bir meyve suyu var desek?

İçinde sadece meyve var!

İçeriği ile sizi şaşırtacak, çünkü içinde sadece meyve var! Koruyucu? Yok. Ekstra şeker? Hayır. Katkı? Katiyen. Devam edelim mi? Verita Raw Juice pastörize bile edilmiyor, meyvenin en doğal hali neyse öyle sıkılıyor, günlük olarak satışa sunuluyor.

Lezzet sırlarımız

İlk lezzet sırrımız, sadece en taze ve en kaliteli ürünleri kullanmamız. Bazı meyve suları gibi artık yeme kalitesinde olmayan ürünler Verita Raw Juice şişesine asla girmiyor.

İkinci sırrımız, soğuk sıkım. Verita Raw Juice’lar yeni nesil soğuk sıkım makinelerinde hazırlanıyor. Klasik meyve suyu sıkma makinelerinin aksine bu cihazlar basınçla çalıştığı için meyveler daha az ısıya maruz kalıyor, okside olmuyor, bu da sıkma işlemi sırasında besin değerlerini kaybetmemeleri ve daha uzun süre korumaları anlamına geliyor.

Son lezzet sırrımız da katkısız olması. Verita Raw Juice şişelenirken pastörize edilmiyor, içine herhangi bir katkı maddesi girmiyor. Yüzde yüz doğal ve katkısız oldukları için günlük hazırlanıyor.

Size kalan tek şey ise portakal, havuç suyu karışımımız ile gününüze tatlı bir başlangıç yapmak!

Menşe
Türkiye
Detay Kargo Ücretsiz Yazısı
* 900 TL ve üzeri siparişlerde teslimat ücreti yok!
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR