Nar Suyu, Şişe
Nar Suyu, Şişe
Nar Suyu, Şişe
Nar Suyu, Şişe
Nar Suyu, Şişe
Nar Suyu, Şişe
Nar Suyu, Şişe
Nar Suyu, Şişe
Nar Suyu, Şişe

Nar Suyu, Şişe

Fiyat : 289,90 ₺(KDV Dahil)

Verita’dan Raw Juice Nar Suyu. Yakut Renkli Şifa Pınarı.

Nar gerçek bir şifa kaynağı. Koyu kırmızı rengi ile antioksidanlar, polifenoller ve anti-enflamatuar özellikler bakımından en iddialı meyvelerden biri. Bu sebeple sadece bir meşrubat gözüyle bakmamak, ilaç niyetine, şifa niyetine yudumlamak gerekiyor. Tabii çok özel bir lezzet olduğunu da unutulmamalı, keşke her ilaç böyle leziz olsa!

Yepyeni bir meyve suyu deneyimi

Meyve suyu denince aklınıza ne geliyor? İçindekiler aylar, belki de yıllar önce sıkılmış bir kutu mu? Yenecek hali kalmamış, ezik çürük meyvelerden hazırlanan şeker katkılı nektarlar mı? Meyve suyu hakkında bildiklerinizi bir kenara bırakın, çünkü artık Verita Raw Juice var!

Lezzetimizin sırrı

Verita Raw Juice daha önce içtiğiniz hiçbir meyve suyu gibi değil. Çünkü ev yapımı lezzetinde. Bu lezzetin sırrı, suyunu sıkmak için bile olsa yine de kendi soframıza gururla koyacağımız kalitede ve lezzette meyveler kullanıyor olmamızda yatıyor.

Sağlığımızın sırrı

Tüm Verita Raw Juice’lar en modern soğuk sıkım makinelerinde hazırlanıyor. Soğuk sıkım makineleri kullanıyoruz çünkü günümüzde meyve ve sebzeleri besin değerlerini yok etmeden sıkan en modern ve sağlıklı teknoloji bu! Santrifüjlü klasik meyve suyu sıkma makinelerinden farklı olarak bu cihazlar basınçla çalıştığı için meyveler daha az ısıya maruz kalıyor, bu da sıkma işlemi sırasında besin değerlerini kaybetmemeleri ve daha uzun süre korumaları anlamına geliyor. Şişelenirken içlerine hiçbir katkı maddesi ve koruyucu eklenmiyor, pastörize edilmiyor. Verita Raw Juice’lar katkısız ve yüzde yüz doğal olduğu için günlük hazırlanıyor ve üç gün içinde tüketilmesi öneriliyor.

Narın tüm faydalarını taptaze haliyle sunduğumuz nar suyumuz sizi bekliyor. Katkısız, taze, soğuk sıkım, yüzde yüz doğal meyve suyumuz Verita Raw Juice ile gününüze enerji ve sağlık katın.

Menşe
Türkiye
Detay Kargo Ücretsiz Yazısı
* 900 TL ve üzeri siparişlerde teslimat ücreti yok!
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR