Elma, Portakal Suyu, Şişe
Elma, Portakal Suyu, Şişe
Elma, Portakal Suyu, Şişe
Elma, Portakal Suyu, Şişe
Elma, Portakal Suyu, Şişe
Elma, Portakal Suyu, Şişe
Elma, Portakal Suyu, Şişe
Elma, Portakal Suyu, Şişe
Elma, Portakal Suyu, Şişe

Yeşil Elma, Portakal Suyu, Şişe

Fiyat : 61,90 ₺(KDV Dahil)

Verita’dan Raw Juice Elma - Portakal Suyu. Enerjik İkili

Bizce pek az meyve bu ikisi kadar yakışıyor. Elma ve portakalın klasik uyumu, belki bize annelerimizin televizyon başında meyve ikramlarını hatırlatmasından, belki çocukluğumuzda bulabildiğimiz iki üç meyve suyundan olmalarından, pek özel geliyor. Şimdi Verita Raw Juice sağolsun, yüzden fazla karışımımız ile aklınıza gelen ve gelmeyen her türlü meyve suyu elinizin altında. Ancak biraz nostalji, bolca da lezzet peşindekiler için elma-portakal karışımımız da favoriniz olmaya gönüllü.

Evde hazırlanmış gibi

Evde sıktığınız meyve sularını düşünün. İçinde ekstra şeker olmayan, taze, katkısız. Meyvede ne varsa içinde sadece o olan bir meyve suyu. Şimdi evinize soğuk sıkım bir meyve suyu sıkacağı aldığınızı, tüm meyve ve sebzelerinizi onda sıktığınızı düşünün. İşte Verita Raw Juice tam olarak bu!

İçinde sadece meyve ve tazelik var

Verita Raw Juice’un içinde sadece en taze, en lezzetli, en sağlıklı meyve ve sebzeler var. Koruyucu yok, ekstra şeker veya başka bir tatlandırıcı yok, katkı maddesi yok. Devam edelim mi? Verita Raw Juice pastörize bile edilmiyor, meyvenin en doğal hali neyse öyle sıkılıyor, hemen şişeleniyor.

Lezzet sırlarımız

İlk lezzet sırrımız, sadece en taze ve en kaliteli ürünleri kullanmamız. Bazı meyve suları gibi artık yeme kalitesinde olmayan ürünler Verita Raw Juice şişesine asla girmiyor.

İkinci sırrımız, soğuk sıkım. Verita Raw Juice’lar yeni nesil soğuk sıkım makinelerinde hazırlanıyor. Klasik meyve suyu sıkma makinelerinin aksine bu cihazlar basınçla çalıştığı için meyveler daha az ısıya maruz kalıyor, okside olmuyor, bu da sıkma işlemi sırasında besin değerlerini kaybetmemeleri ve daha uzun süre korumaları anlamına geliyor.

Son lezzet sırrımız da katkısız olması. Verita Raw Juice şişelenirken pastörize edilmiyor, içine herhangi bir katkı maddesi girmiyor. Yüzde yüz doğal ve katkısız oldukları için günlük hazırlanıyor.

Menşe
Türkiye
Detay Kargo Ücretsiz Yazısı
* 900 TL ve üzeri siparişlerde teslimat ücreti yok!
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR