Portakal, Nar Suyu, Şişe
Portakal, Nar Suyu, Şişe
Portakal, Nar Suyu, Şişe
Portakal, Nar Suyu, Şişe
Portakal, Nar Suyu, Şişe
Portakal, Nar Suyu, Şişe
Portakal, Nar Suyu, Şişe
Portakal, Nar Suyu, Şişe
Portakal, Nar Suyu, Şişe

Portakal, Nar Suyu, Şişe

Fiyat : 181,90 ₺(KDV Dahil)

Verita’dan Raw Juice Portakal - Nar Suyu. Nar Suyunu Çocuklarınıza Sevdiriyoruz.

Nar suyunun faydaları malum, kendisi meyve dünyasının en özel, en şifalı üyelerinden biri. Ama nar suyunun herkese göre olmadığını, özellikle çocukların bu tada pek bayılmadığını biliyoruz. İşte çocuklarınıza narı sevdirmek için harika bir fırsat. Portakal suyunun tatlılığı ile narın şifasını bu şişede topladık. Sonuç, hem rengiyle hem de lezzetiyle çocukların favorisi oldu.

Yepyeni bir meyve suyu deneyimi

Meyve suyu denince aklınıza ne geliyor? İçindekiler aylar, belki de yıllar önce sıkılmış bir kutu mu? Yenecek hali kalmamış, ezik çürük meyvelerden hazırlanan şeker katkılı nektarlar mı? Meyve suyu hakkında bildiklerinizi bir kenara bırakın, çünkü artık Verita Raw Juice var!

Lezzetimizin sırrı

Verita Raw Juice daha önce içtiğiniz hiçbir meyve suyu gibi değil. Çünkü ev yapımı lezzetinde. Bu lezzetin sırrı, suyunu sıkmak için bile olsa yine de kendi soframıza gururla koyacağımız kalitede ve lezzette meyveler kullanıyor olmamızda yatıyor.

Sağlığımızın sırrı

Tüm Verita Raw Juice’lar en modern soğuk sıkım makinelerinde hazırlanıyor. Soğuk sıkım makineleri kullanıyoruz çünkü günümüzde meyve ve sebzeleri besin değerlerini yok etmeden sıkan en modern ve sağlıklı teknoloji bu! Santrifüjlü klasik meyve suyu sıkma makinelerinden farklı olarak bu cihazlar basınçla çalıştığı için meyveler daha az ısıya maruz kalıyor, bu da sıkma işlemi sırasında besin değerlerini kaybetmemeleri ve daha uzun süre korumaları anlamına geliyor. Şişelenirken içlerine hiçbir katkı maddesi ve koruyucu eklenmiyor, pastörize edilmiyor. Verita Raw Juice’lar katkısız ve yüzde yüz doğal olduğu için günlük hazırlanıyor ve üç gün içinde tüketilmesi öneriliyor.

Çocuklarımıza narı sevdirmek için yola çıktık ama bu karışım büyüklerin de favorisi! Katkısız, taze, soğuk sıkım, yüzde yüz doğal meyve suyumuz Verita Raw Juice ile gününüze enerji ve sağlık katın.

Menşe
Türkiye
Detay Kargo Ücretsiz Yazısı
* 900 TL ve üzeri siparişlerde teslimat ücreti yok!
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR