Nar, Havuç Suyu, Şişe
Nar, Havuç Suyu, Şişe
Nar, Havuç Suyu, Şişe
Nar, Havuç Suyu, Şişe
Nar, Havuç Suyu, Şişe
Nar, Havuç Suyu, Şişe
Nar, Havuç Suyu, Şişe
Nar, Havuç Suyu, Şişe
Nar, Havuç Suyu, Şişe

Nar, Havuç Suyu, Şişe

Fiyat : 253,90 ₺(KDV Dahil)

Verita’dan Raw Juice Nar - Havuç Suyu. İki Süper Kahraman, Bir Şişede

Nar ve havuç, sağlıklı meyve sıralamasında her zaman podyuma çıkan parlak kırmızı ve parlak turuncu yiyecekler listesinin nadide üyelerinden. Nasıl olmasın, narın çok kuvvetli antioksidan polifenolleri ile havucun beta karoteni bu şişede birleşiyor. Meyve sularının süper kahramanlarından biri olan bu karışım, narın burukluğu ve havucun hafif tatlılığı ile de nadide bir lezzet!

Evde hazırlanmış gibi

Evde sıktığınız meyve sularını düşünün. İçinde ekstra şeker olmayan, taze, katkısız. Meyvede ne varsa içinde sadece o olan bir meyve suyu. Şimdi evinize soğuk sıkım bir meyve suyu sıkacağı aldığınızı, tüm meyve ve sebzelerinizi onda sıktığınızı düşünün. İşte Verita Raw Juice tam olarak bu!

İçinde sadece meyve ve tazelik var

Verita Raw Juice’un içinde sadece en taze, en lezzetli, en sağlıklı meyve ve sebzeler var. Koruyucu yok, ekstra şeker veya başka bir tatlandırıcı yok, katkı maddesi yok. Devam edelim mi? Verita Raw Juice pastörize bile edilmiyor, meyvenin en doğal hali neyse öyle sıkılıyor, hemen şişeleniyor.

Lezzet sırlarımız

İlk lezzet sırrımız, sadece en taze ve en kaliteli ürünleri kullanmamız. Bazı meyve suları gibi artık yeme kalitesinde olmayan ürünler Verita Raw Juice şişesine asla girmiyor.

İkinci sırrımız, soğuk sıkım. Verita Raw Juice’lar yeni nesil soğuk sıkım makinelerinde hazırlanıyor. Klasik meyve suyu sıkma makinelerinin aksine bu cihazlar basınçla çalıştığı için meyveler daha az ısıya maruz kalıyor, okside olmuyor, bu da sıkma işlemi sırasında besin değerlerini kaybetmemeleri ve daha uzun süre korumaları anlamına geliyor.

Son lezzet sırrımız da katkısız olması. Verita Raw Juice şişelenirken pastörize edilmiyor, içine herhangi bir katkı maddesi girmiyor. Yüzde yüz doğal ve katkısız oldukları için günlük hazırlanıyor.

Menşe
Türkiye
Detay Kargo Ücretsiz Yazısı
* 900 TL ve üzeri siparişlerde teslimat ücreti yok!
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR