Frenk Üzümü, 125g/Paket
Frenk Üzümü, 125g/Paket
Frenk Üzümü, 125g/Paket
Frenk Üzümü, 125g/Paket
Frenk Üzümü, 125g/Paket

Frenk Üzümü, Paket

Marka : Verita

Verita’dan Frenk Üzümü. Biraz Mayhoş, Biraz Tatlı, Özel mi Özel Bir Lezzet!

Hafif mayhoş, biraz tatlı, görünüşü pek sevimli, fayda dolu bir meyve frenk üzümü. Bir de şıklık kumkuması ki hangi tatlının, hangi salatanın, hangi bowl’un üzerine konsa ufak bir Instagram şovu yapıyor.

Frenk üzümü, Batı Avrupa, özellikle de Belçika ve Fransa kökenli bir meyve. Bektaşi üzümü ailesinden geliyor ve serin bölgelerde, bol rutubetli ortamlarda yetişiyor. Tropik bir meyve değil anlayacağınız. Salkım halinde yetişen frenk üzümünün kırmızı parlak bir kabuğu var ve küçük taneli bir demet üzüme benziyor.

Üzüm gibi yemelik!

Frenk üzümünün tadını önce tane tane atıştırmalık olarak bir çıkarmanızı öneriyoruz; zira gerçekten özel bir lezzet, hele mayhoş meyvelerden hoşlanıyorsanız. Sonrası hayal gücünüze kalmış. Ama maceracı damaklara salatalarda bir denemelerini öneririz.

Antioksidanlarca zengin yiyecekler bağışıklığımızı güçlendirerek kanser, kalp-damar hastalıkları, göz hastalıkları, Alzheimer gibi birçok hastalıktan bizi koruyor. Frenk üzümü de yoğun antioksidan içerikli orman meyvelerinden biri. Hem aşırı lezzetli hem de aşırı faydalı. Tatlı yiyip sağlık bulmak kadar mutlu edici bir şey olabilir mi?

Kalite standartlarımıza uygun, en lezzetli frenk üzümü

Defalarca söyledik, söylemekten de bıkacak gibi değiliz; meyveler gerekli hasat olgunluğuna erişmeden toplanırsa asla gerçek lezzetine ulaşamıyor. Ürünlerin yetiştirildiği bölge, üretim sırasında izlenen yöntemler, ideal koşullarda nakliye edilmesi ve saklanması da kaliteyi doğrudan etkiliyor. Verita Frenk Üzümü de diğer ürünlerimiz gibi bu kriterler göz önünde bulundurularak yetiştiriliyor ve hasat ediliyor.

Verita Frenk Üzümü, sadece Verita kalite kriterlerine uyan, başta Global GAP ve İyi Tarım Uygulamaları olmak üzere Verita standartlarına uygun üretim yapan profesyonel üreticilerden temin ediliyor. Haziran ve temmuz aylarında ülkemizde yetişen Verita Frenk Üzümü, diğer aylarda Hollanda, Şili, Portekiz, İspanya ve Belçika’dan getiriliyor.

Menşe
Hollanda
Detay Kargo Ücretsiz Yazısı
* 900 TL ve üzeri siparişlerde teslimat ücreti yok!
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR