Böğürtlen, 125g/Paket
Böğürtlen, 125g/Paket
Böğürtlen, 125g/Paket
Böğürtlen, 125g/Paket
Böğürtlen, 125g/Paket

Böğürtlen, Paket

Marka : Verita
İndirim Oranı : %59 İndirim
Fiyat : 362,50 ₺(KDV Dahil)
İndirimli : 149,90 ₺(KDV Dahil)

Verita’dan Böğürtlen. Sağlıklı Atıştırmalık.

Böğürtlen, Verita ürün ailesindeki çoğu meyvemizin aksine tropik bölgelerden, Güney Amerika’lardan, Doğu Asya’lardan değil, medeniyetin beşiği İngiltere’den bizi selamlıyor. 2500 yıl önce dikenli çalılıklarda yetişen küçük taneli bir meyve idi ancak zaman içinde farklı türler aşılanarak bugün bildiğimiz kocaman, tatlı orman meyvesi haline geldi. Ancak zamanında, avcı toplayıcı atalarımız dikenlerle ellerini deşmek pahasına, bugünkünden çok daha tatsız böğürtlenlerin keyfini çıkartmaya çalışıyorlardı. Türkiye’de de, özellikle sonbaharda yoğun yağmur alan bölgelerde, mesela Karadeniz’de yabani böğürtlene sıkça rastlayabilirsiniz. Ancak Verita Böğürtlen, yabani kardeşinin aksine kocaman, her zaman sulu ve lezzet dolu fantastik taneleri ile farkını ilk görüşte bile hissettiriyor.

En tatlısı

Verita Böğürtlen, yani en tatlı böğürtlen, bütün taze yemişlerin en büyük tanelisi olarak gözümüzün bebeği, pastalarımızın jönü, meyve salatalarının esas kızı, smoothie bowl’larımızın Instagram fenomeni şeklinde modern mutfakların demirbaşlarından biri haline geldi.

Verita Böğürtlen’i sofralarınıza genellikle Meksika ve Hollanda’dan getiriyoruz. Ancak Mayıs ve Ekim arasında ülkemizde de yetişen bir ürün olduğundan, bu dönemlerde ürünümüzü Verita kalite standartlarına özen gösteren yerli üreticilerimizden tedarik etmeye dikkat ediyoruz. Böylece hem karbon ayak izimiz azalıyor hem de yerli üreticilerimize destek oluyoruz.

Tam mevsiminde

Verita Böğürtlen de diğer ürünlerimiz gibi Global GAP ve İyi Tarım Uygulamaları olmak üzere Verita standartlarına uygun üretim yapan profesyonel üreticilerden tedarik ediliyor. Tam mevsiminde, olması gerektiği gibi, doğasına uygun yetişen ürünler arasından seçiliyor. Yine diğer ürünlerimiz gibi soğuk zincir kırılmadan, ideal ortamında sevkiyat ve depolamaya azami özen göstererek size ulaştırılıyor.

Menşe
Türkiye
Detay Kargo Ücretsiz Yazısı
* 900 TL ve üzeri siparişlerde teslimat ücreti yok!
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR