Kendine İyi Bak Paketi
Kendine İyi Bak Paketi
Kendine İyi Bak Paketi
Kendine İyi Bak Paketi
Kendine İyi Bak Paketi
Kendine İyi Bak Paketi

Kendine İyi Bak Paketi

"Kendine İyi bak!" demenin en sağlıklı yolu!

Karakış geldi çattı, hastalıklar kapıda. Sevdiklerinizi uyarmak, onlara size özgü bir "Kendine iyi bak!" demek ister miydiniz? İçi sağlık dolu Verita "Kendine İyi Bak!" paketini bunun için hazırladık. İster sevdiklerinize ister kendinize bu kış bir "Kendine iyi bak!" paketi hediye etmek çok iyi gelecek. Deneyin.

Pakette neler var?

"Kendine İyi Bak!" paketinde 250g Verita Taze Zencefil, 100g Verita Taze Zerdeçal, 225g Verita Demirhindi ve 3'lü Verita Lime paketleri yer alıyor.

Sağlıklı, doğal ve güvenilir ürünler!

"Kendine İyi Bak!" paketindeki ürünlerin her biri sağlığa faydalı, doğal ve güvenilir ürünler. İyi Tarım Uygulamaları ve Global GAP sertifikalı çiftçi dostlarımız tarafından yetiştirilen bu ürünler bir dizi kalite kontrol sürecinden geçtikten sonra size ulaşıyor.

Ürünlerimizi nasıl kullanabilirsiniz?

Verita Taze Zencefil'le hemen her şeye özel bir lezzet ve sağlık katabilirsiniz. Bu soğuk havalarda yapacağınız bir zencefil çayı içinizi ısıtacaktır. Çorba ve yemeklerinizde de yer verebilirsiniz.

Verita Taze Zerdeçal'ı özellikle salatalarda, pilavlarda ve et yemeklerinde kullanabilirsiniz. Yemeğinizin lezzetini ve kıvamını artırır, güzel bir renk katar. Balık çorbası, söğüş ve sebze yemeklerinize çeşni olarak katabilirsiniz. Özellikle rendelenmiş taze zerdeçal, karabiber ve biraz zeytinyağı ile yapacağınız altın sosu tüm yemeklerinizde kullanabilirsiniz.

Verita Demirhindi’nin yemeklere verdiği kendine özgü ekşi-tatlı lezzeti ile çorbalarda, salatalarda, makarnalarda, deniz ürünlerinde, beyaz ette sos olarak kullanımı çok yaygın olup tatlısı, pastası, pekmezi, ezmesi, püresi de denemeye değer. Geleneksel mutfağımızın gözbebeği, demirhindinin dilerseniz şerbetini yapabilir, dilerseniz kabuğunu soyup hemen oracıkta yiyebilirsiniz.

Verita Lime sarı limona göre daha hafif, ince nüanslıdır. Tatlı-ekşi lezzetiyle yemeklerinizi, salatalarınızı, tatlılarınızı ve içeceklerinizi özelleştirebilirsiniz. Ülkemizde pek bilinmeyen lime, Meksika ve Latin Amerika mutfaklarının vazgeçilmezi. "Lime pie" diye bilinen turta ABD'de çok seviliyor. Sorbe ya da granita gibi buzlu serinleticilere çok yakışıyor. Zencefil çayınızı bir dilim lime ile tamamlayabilirsiniz.

Sağlıklı günler dileriz, kendinize ve sevdiklerinize iyi bakın!


Menşe
Muhtelif
Detay Kargo Ücretsiz Yazısı
* 900 TL ve üzeri siparişlerde teslimat ücreti yok!
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR