Gurme Kivi, Kilo
Gurme Kivi, Kilo
Gurme Kivi, Kilo
Gurme Kivi, Kilo
Gurme Kivi, Kilo
Gurme Kivi, Kilo

Gurme Kivi, Kilo

Marka : Verita
Fiyat : 122,50 ₺(KDV Dahil)

Verita’dan Gurme Kivi. C Vitamini Şampiyonu!

Bildiğiniz kivileri unutun. Hani o ekşi, sert kivileri. Onlar olgunlaşma sürecini tamamlayamadan hasat edilirler, sonra da depolarda size ulaşana kadar olgunlaşmaya çalışırlar. Tabii zavallı kivilerin bir kabahati yok, kabahat tam kıvamını bulmadan size sunanlarda.

Oysa bizim kivilerimiz öyle mi? Tam kıvamında, tam tadında kivilerimiz brix oranı %6,4 olmadan hasat edilmez, %12,5 oranına ulaşmadan da size sunulmaz. “Brix de nesi?” dediğinizi duyar gibiyiz. Brix, meyvede suda çözünen kuru maddeye verilen addır. Kısacası meyveye lezzetini verir. Yeterince olgunlaşmış bir kivi, ikiye bölüp kaşıklayabileceğiniz kadar yumuşak kıvamlı olmalı. Bizim kivilerimiz gibi!

Lezzet sırrımızı açıklıyoruz!

Kivimizin her zaman tam tadında ve tam kıvamında olmasının ilk sırrı, meyvelerin hasat için gerekli olgunluğa eriştikten sonra toplanması. Aksi halde kivi, asla gerçek lezzetine ve kıvamına ulaşamıyor. Ürünün yetiştirildiği bölge, üretim yöntemi, ideal ortamında taşınması ve saklanması da kaliteyi belirleyen diğer etkenler. Bu sebeple kivilerimizi en iyi yetiştiği bölgelerden, en iyi üreticilerden tedarik ediyoruz. Sık sık “Sadece en iyiler bizim ürünümüz olabilir” deriz ya… Bu sebeple depomuza ulaşan ürünleri kalite standartlarımıza uygun mu diye mutlaka bir kez daha kontrol ederiz.

C vitamininde şampiyon!

Kivi, diğer meyvelerle karşılaştırıldığında gerçek bir C vitamini şampiyonu. 100 gramlık bir kivi, yetişkin bir bireyin günlük C vitamini ihtiyacını fazlasıyla karşılıyor. Hazır mısınız, önemli bilgi geliyor: Bir porsiyon kivide, günlük alınması gereken C vitamini miktarının %240’ı saklı. Kivideki C vitamini, portakalın hemen hemen iki katı.

Kiviyle aranız pek yok mu? Bir de bizim kivilerimizi deneyin, sonra yine konuşalım!

Daha detaylı bilgi için Verita Gurme kivi broşürünü inceleyebilirsiniz.

 

Broşür    
Menşe
Türkiye
Detay Kargo Ücretsiz Yazısı
* 900 TL ve üzeri siparişlerde teslimat ücreti yok!
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR