Taze Hindistan Cevizi, Adet
Taze Hindistan Cevizi, Adet
Taze Hindistan Cevizi, Adet
Taze Hindistan Cevizi, Adet

Taze Hindistan Cevizi, Adet

Marka : Verita
Fiyat : 149,90 ₺(KDV Dahil)

Verita’dan Taze Hindistan Cevizi. Doğanın Şişelediği Harika içecek

O özenerek izlediğimiz tatil filmlerinin banko aksesuarları nedir? Boyunda rengarenk çiçeklerden bir kolye, ellerde yemyeşil kabuğu ile suyunun tadı çıkarılan bir taze Hindistan cevizi. Boynunuza çiçek asamıyoruz (şimdilik) ama en azından hasetinizi biraz dindirebiliyoruz. Çünkü o yeşil kabuğu ile göz alan, suyu ile kalp çalan taze Hindistan cevizi artık dunyaninmeyvesi.com’da.

Her şeyin yavrusu daha sevimli

Taze Hindistan cevizini kediye benzetebiliriz: Olgunlaşmış hali de çok tatlı ama bebek halinin tadına doyulmuyor. Çünkü taze Hindistan cevizi aslında özel bir tür değil, gerçekten de Hindistan cevizinin bebek hali. Hindistan cevizi olgunlaştıkça içindeki tatlı suyu ete dönüşüyor, bu olgunlaşma sürecinde eti aynı zamanda sertleşiyor. İşte taze Hindistan cevizi, meyvenin suyu daha ete dönüşmemiş hali. Çok ince bir katman ve yumuşacık bir ete sahip, içi de gerçekten nefis bir su ile dolu.

Bu yüzden şimdiye dek sadece olgunlaşmış Hindistan cevizi suyunun tadına baktıysanız sizi gerçek bir sürpriz bekliyor. Adeta yepyeni, başka bir meyvenin tadına baktığınızı düşüneceksiniz! Çünkü doğanın kendi şişesinde size sunduğu bu içecek, en sevdiğiniz meşrubatı unutturacak kadar tatlı ve ferah.

Eti de bambaşka

Taze Hindistan cevizinin suyu gerçekten bambaşka, ferahlık ve enerji dolu demiştik. Ama etini de yabana atmayalım. Yumuşacık, hatta jölemsi bir lezzet. Aynı suyu gibi olgunlaşmış haline göre daha tatlı bu eti yemek için kabuğundan kaşıkla sıyırmanız yeterli.

 

Broşür

Taze Hindistan cevizinin tatlı ve ferahlatıcı suyuna, yumuşacık etine ulaşmak gözünüze zor gelebilir. Bu videomuzdan sonra taze Hindistan cevizi açma sanatında siyah kuşak sahibi olacaksınız.

Menşe
Vietnam
Detay Kargo Ücretsiz Yazısı
* 900 TL ve üzeri siparişlerde teslimat ücreti yok!
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR