Organik Kivi (Organic Kiwifruit) Paket
Organik Kivi (Organic Kiwifruit) Paket
Organik Kivi (Organic Kiwifruit) Paket
Organik Kivi (Organic Kiwifruit) Paket
Organik Kivi (Organic Kiwifruit) Paket
Organik Kivi (Organic Kiwifruit) Paket

Organik Kivi, 4'lü Paket

Marka : Verita

Verita’dan Organik Kivi. Kivilerin Şampiyonu!

Kivide ne kadar iddialı olduğumuz malumunuz. Kivinin standartlarını yeniden belirleyen, bildiğiniz sıradan kivileri hasetten çatlatan; hani o ekşi, sert, olgunlaşmadan toplanan kivileri unutturan Gurme Kivi’mizi biliyorsunuz.

Kivide çıtayı yeniden yükselttik. Verita Organik Kivi, Gurme Kivi’miz kadar tatlı ve sulu. Üzerine bir de Organik Tarım Kanunu ve yönetmeliklerine uygun şekilde üretiliyor.

Tertemiz bir kivi

Verita Organik Kivi’lerimiz hormon, antibiyotik, tarımsal ilaç ve suni gübre yüzü görmeden üretilir. Elbette tıpkı Verita Gurme Kivi gibi tam zamanında hasat edilir, yani tam kıvamında ve olgunluktadır. Üretiminde insan sağlığına zarar verecek hiçbir suni kimyasal kullanılmadığı gibi çevreye de duyarlıdır. Temiz malzeme ve tekniklerin kullanılması, toprak, su ve tarım arazisi civarında yaşayan hayvanlar gibi doğal çevrenin tarım eliyle kirlenmesinin önüne geçer. Organik tarım sizin sağlığınız kadar dünyamızı da düşünür.

Kahvaltıda denediniz mi?

Organik kivimiz de Gurme Kivi’miz kadar tatlı dedik ancak bu kadar tatlı olmasına rağmen bol lif içeriği sayesinde glisemik indeksi düşük, kan şekerinizi yükseltmeyen bir meyve. Biz özellikle kahvaltılara yakıştırıyoruz, şöyle bir yumurtalığa konulacak yarım organik kivi tam çay kaşığı ile kaşıklamalık. Tatlılarda da rakipsiz!

Üstelik organik kivimiz, diğer meyvelerle karşılaştırıldığında gerçek bir C vitamini şampiyonu. 100 gramlık bir kivi, yetişkin bir bireyin günlük C vitamini ihtiyacını fazlasıyla karşılıyor. Kivideki C vitamini, portakalın hemen hemen iki katı. Üstelik organik sertifikası sayesinde tüm ailenize güvenle yedirebileceğiniz kadar da sağlıklı.

Kiviyle aranız pek yok mu? Bir de bizim kivilerimizi deneyin, sonra yine konuşalım!

Menşe
Şili
Benzer Ürünler
Detay Kargo Ücretsiz Yazısı
* 300 TL ve üzeri siparişlerde teslimat ücreti yok!