Yapraksız Gold Ananas, Adet
Yapraksız Gold Ananas, Adet
Yapraksız Gold Ananas, Adet
Yapraksız Gold Ananas, Adet
Yapraksız Gold Ananas, Adet

Yapraksız Gold Ananas, Adet

Marka : Verita
Fiyat : 89,90 ₺(KDV Dahil)

Cins
MD2 Yapraksız

Verita’dan Yapraksız Gold Ananas. Tropik Meyvelerin Taçsız Kralı.

Yapraksız Gold Ananaslarımızın lezzet, briks ve doku olarak aslında diğer ananaslarımızdan hiçbir farkı yok. Çoğunlukla işleme endüstrisinde veya restoranlarda kullanım için talep edilen yapraksız ananas konseptine ilgi her geçen gün artıyor.

 

 

Paketleme esnasında yaprakları kesilen ananaslarımızın ambalaj tüketimi de düşük olmakla birlikte atık anlamında da çevreye daha duyarlı. Ayrıca; konteyner başına daha fazla meyve sığdırarak hem fiyat avantajı yaratıyor hem de karbon ayak izimizi azaltarak tedarik zincirini yönetebiliyoruz.

Maceralı bir geçmiş…

Brezilya’da keşfedilen ananası Kristof Kolomb İspanya’ya götürmüş, oradan da dünyaya yayılmış. 17. yüzyılda ananas Avrupa’da lüks ve refahın simgesi olmuş; krallar ellerinde ananaslarla tablolarını çizdirmiş, aristokratlar partilerde yanlarında gezdirmek için ananas kiralıyormuş. Saraylarda bahçıvanlar ananas yetiştirmek için görevlendiriliyormuş!

Şimdiyse kolay ulaşılır olması yanında 100 gramında sadece 50 kalori içermesi ve içindeki vitamin ile minareller, özellikle bromelain’in faydaları sayesinde tercih sebebi.

Neden Verita Gold Ananas?

Verita Gold Ananas’ı anavatanı olan Güney Amerika’dan getiriyor, üstelik Verita’nın denetimindeki Kosta Rika’daki üretim alanlarında yetiştirtiyoruz. Gold Ananas’ın lezzeti, üretimden satış noktasına kadar gerçekleştirdiğimiz kalite kontrol sürecinin titizliğinde saklı. Meyvelerimiz gerekli olgunluğa eriştikten sonra hasat ediliyor, ideal şartlarda sevk ediliyor ve depolanıyor.

Lezzetinin sırrı ise briks seviyesinde. Minimum 12 briks seviyesinde olan ananaslarımız böylece tam tadında, kıvamında. "İyi de briks nedir ki" dediğinizi duyabiliyoruz. Briks, gıdalarımızın içindeki çözülmüş kuru madde oranını gösteren bir ölçü birimi. Briks ne kadar yüksekse ürününüz de o kadar tatlı demektir.

Sporcuların favorisi

Ananas antrenman öncesi yendiğinde kan şekerini dengelediğinden sporcular için de önemli bir besin. Fiziki travma sonrası oluşan ezik ve yaralanmalarda doku yenilenmesini desteklemesi de cabası. Antrenman sonrasında kas ve dokularda biriken lastik asit kaynaklı hücresel yıkımların giderilmesinde de başarılı olduğunu ekleyelim. Spora uzun süre ara verdikten sonra ilk antrenmanınız sonrası yaşayabileceğiniz kas ağrılarını azaltmada da etkili. Yani 50 squat yaptıktan sonra merdivenleri çıkamaz hale gelirseniz ananasımız imdadınıza yetişebilir.

Daha detaylı bilgi için Verita Gold Ananas broşürünü inceleyebilirsiniz.

 

Broşür    
Menşe
Kosta Rika
Detay Kargo Ücretsiz Yazısı
* 900 TL ve üzeri siparişlerde teslimat ücreti yok!
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR