Verita Bal Ananas
Verita Bal Ananas
Verita Bal Ananas
Verita Bal Ananas
Verita Bal Ananas
Verita Bal Ananas
Verita Bal Ananas

Verita Bal Ananas

Marka : Verita

Cins
MD2

Verita’dan Bal Ananas! Bildiğiniz Ananasın Hiç Bilmediğiniz Hali

Çok iddialı bir başlık oldu değil mi? İnsan “Ne kadar farklı olabilir ki” diyor. Verita Bal Ananas, gerçekten de o kadar farklı. Sırrı, dalında olgunlaşması.

Verita Bal Ananas dalında uzun uzun bekliyor. Daha fazla olgunlaşıyor, lezzeti demleniyor. Böylece briks değeri daha yüksek oluyor. Briks değeri, meyvenin olgunluğunu ve tatlılığını belirtmek için kullanılan bir değer. Briks değeri yükseldikçe meyvenin tatlılığı artıyor. Bal Ananas’ımız ortalama 16 briks değerine sahip. Yani tadı bildiğiniz gibi değil!

Neden Verita Bal Ananas?

Çünkü dünya tatlısı Verita Bal Ananas’lar, Kosta Rika bahçelerindeki sertifikalı çiftçi dostlarımız tarafından yetiştiriliyor. Diğer ürünlerimiz gibi o da “Global GAP” sertifikalı. Global GAP, bizdeki İyi Tarım Uygulamaları Sertifikası’nın global versiyonu. Dalında olgunlaşan Bal Ananas, üretimden sofranıza kadar Verita standartlarına tabi tutuluyor. Diğer tüm ürünlerimiz gibi. Pestisit analizleri yapılmış, güvenli, taze. Çocuklarınıza ve tüm sevdiklerinize güvenle ikram edebilirsiniz.

Menşe
Kosta Rika
Detay Kargo Ücretsiz Yazısı
* 900 TL ve üzeri siparişlerde teslimat ücreti yok!
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR