Red Globe Üzüm, Paket
Red Globe Üzüm, Paket
Red Globe Üzüm, Paket
Red Globe Üzüm, Paket

Kırmızı Üzüm (Red Globe), Paket

Marka : Verita
Fiyat : 159,90 ₺(KDV Dahil)

Verita’dan Red Globe Üzüm. Faydası Renginden!

Üzüm seviyorsanız Verita Red Globe gönlünüzde sağlam bir taht kurmaya aday. Bir kere diğer kırmızı ve siyah üzümler gibi buruk, acı değil. Taptatlı, bol sulu. Üstelik taneleri kocaman, çocukların ancak ısırarak yiyeceği kadar! Bir meyveyi ısırarak yemeye çalışan minik bir çocuk kadar sevimli başka bir görüntü olabilir mi? Verita Red Globe, hem midenizi hem kalbinizi besleyen üzüm!

Yaklaşık bir kilo gelen tek salkımı ile çok görkemli bu red globe cinsinin bizce en önemli özelliği, ağzınızda harika patlaması. Şöyle ki, çok sulu bu üzümün derisi de çok gergin, böylece ısırdığınız an ağzınızda patlıyor, damağınıza bir lezzet şelalesi akıyor. Biz her seferinde eğleniyoruz. Verita Red Globe, hem besleyici hem eğlenceli üzüm!

Mordan gelen sağlık

Kırmızı, mavi ve mor renkli meyveler, fayda anlamında diğer meyvelerden biraz daha özel bir yere sahip. Nar ve yaban mersini gibi meyveler, özellikle içeriklerindeki antioksidan ve polifenoller sayesinde tam bir şifa kaynağı. Red Globe üzüm de bu seçkin meyvelerin yanında, özellikle antosiyanin içeriği ile kendine podyumda bir yer ediniyor.

Az çekirdekli

Verita Red Globe az çekirdekli bir cins. Hatta bazı tanelerinde çekirdek hiç yok. Ancak üzüm çekirdeği de antioksidan bakımından zengin olduğu için tamamen çekirdeksiz üzümlerdense biraz çekirdekli üzümleri tercih etmek daha faydalı. Ağzınıza gelirse onları da çiğnemeyi ihmal etmeyin!

Menşe
Peru
Detay Kargo Ücretsiz Yazısı
* 900 TL ve üzeri siparişlerde teslimat ücreti yok!
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR