Nar, Kilo
Nar, Kilo
Nar, Kilo
Nar, Kilo
Nar, Kilo

Nar, Kilo

Marka : Pepita
Fiyat : 61,90 ₺(KDV Dahil)

Pepita’dan Nar. Faydaları Dillere Destan!

Merhaba. Hazırsanız birazdan faydalarıyla dillere destan olan narı öveceğiz. Kendisi böyle bir meyve çünkü. Hakkında söyleyecek tek bir kötü sözümüz olmadığı gibi saatlerce övülmeyi hak ediyor. Çünkü sağlık faydaları ile bu kadar tıka basa dolu yiyecekler her zaman bu kadar da leziz olmuyor. Nihayetinde brokoli denen bir gerçek de var hayatımızda :)

Doğanın şifalı yakut taneleri

Narın kalp-damar, dolaşım ve sindirim sistemi üzerinde sayısız faydası bilimsel olarak kanıtlanmış durumda. Ayrıca antioksidanlar yönünden en zengin meyvelerden biri. Antioksidanlar bildiğiniz gibi bağışıklığımızı desteklemekten yaşlanmamızı yavaşlatmaya kadar oldukça kritik görevler üstleniyor. Nar, polifenoller açısından da oldukça zengin; bu sayede hastalık savar etkisi daha da güçleniyor.

Neden Pepita?

Pepita markalı ürünlerimiz, asla taviz vermediğimiz kalite kriterlerimize uygun ürünler arasından seçiliyor. Tek tek seçilerek ambalajlandığından firesi yok, eziği yok. Ürünün tatlılığını belirleyen brix oranı, rengi, dokusu da dahil onlarca kritere göre değerlendiriliyor. Pepita etiketli narlarımız da orta iri taneli, küçük çekirdekli, mayhoş ve tatlı. Aldığınız narların her birini lezzetle, iç rahatlığı ile, sorunsuz yemeniz için tercihiniz Pepita Nar olsun.

Üşenirseniz hazırlanmışı da var

Narlarımızı yetiştiği dönemde ülkemizden, diğer aylarında ise Güney Afrika, Peru ve Şili’den tedarik ediyoruz. Kendisi hakkında söyleyecek tek bir kötü sözümüz yok dedik ama, bir tane bulmamız gerekirse o da “Ama sen de biraz zor ayıklanıyorsun sevgili nar!” olurdu. Ona da çaremiz var. Özenle yıkanan, herhangi bir koruyucu kullanılmadan hazırlanan ve paketlenen, içindeki kaşığı ile her an yenmeye hazır Verita Fresh Cut Nar Taneleri de emrinize amade.

Menşe
Türkiye
Detay Kargo Ücretsiz Yazısı
* 900 TL ve üzeri siparişlerde teslimat ücreti yok!
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR