Ahududu, 125g/Paket
Ahududu, 125g/Paket
Ahududu, 125g/Paket
Ahududu, 125g/Paket
Ahududu, 125g/Paket

Ahududu, Paket

Marka : Verita

Verita’dan Ahududu. Biraz Mayhoş, Biraz Tatlı, Özel mi Özel Bir Lezzet!

Pastaların prensesi, pankeklerin gülü, meyve salatalarının sultanı, meyve dünyasının narin bebeği… Hem lezzeti hem de görünüşü ile oldukça nazik bir meyve olan ahududu, zengin tadı ile de kendini ayrı bir yere koyuyor. Aynı anda birden fazla lezzet içeren bu kendine has aroma içinde neredeyse gül notaları bile var. Bu da şaşırtıcı değil, zira kendisi gül familyasının bir üyesi. Şaşırtıcı olan, ahududunun 100 ile 120 arasında küçük meyve hücrelerinden oluşması ve her hücrenin içinde kendi çekirdeği bulunması. Ahududu yerken çıkan o nefis çıtırtının sırrı da bu çekirdekler.

Hem lezzet hem de sağlık

Antioksidanlarca zengin yiyecekler bağışıklığımızı güçlendirerek kanser, kalp-damar hastalıkları, göz hastalıkları, Alzheimer gibi birçok hastalıktan bizi koruyor. Ahududu da yoğun antioksidan içerikli orman meyvelerinden biri. Aynı anda hem lezzet hem de sağlık, bir taşla iki kuş yani.

Kalite standartlarımıza büyük önem veriyoruz

Ahududu, dalından koparıldıktan sonra olgunlaşmayan bir meyve. Bu sebeple tam lezzetinde olgunlaşması, hasadından sonra da çok hızlı bir şekilde sizlere sunulması gerekiyor. Yani üretim aşamasındaki mükemmeliyet, ahududu için özellikle önemli. Verita Ahududu, sadece Verita kalite kriterlerine uyan, başta Global GAP ve İyi Tarım Uygulamaları olmak üzere Verita standartlarına uygun üretim yapan profesyonel üreticilerden tedarik ediliyor.

Ülkemizde de yetiştirilmekte olan ahududuyu hasat döneminde yerli üreticiden almaya özen gösteriyor, böylece tarımımıza destek olmak için üzerimize düşen görevi yerine getiriyoruz. Ahududuyu diğer aylarda ise Hollanda, Tanzanya, Meksika, Fas, Portekiz, İspanya ve Belçika’dan ülkemize getiriyoruz.

Daha detaylı bilgi için Meyveli Rehber Orman Meyveleri sayısını inceleyebilirsiniz.

 

Meyveli Rehber
Menşe
Fas
Detay Kargo Ücretsiz Yazısı
* 900 TL ve üzeri siparişlerde teslimat ücreti yok!
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR