Üzüm Suyu, Şişe
Üzüm Suyu, Şişe
Üzüm Suyu, Şişe
Üzüm Suyu, Şişe
Üzüm Suyu, Şişe
Üzüm Suyu, Şişe
Üzüm Suyu, Şişe
Üzüm Suyu, Şişe
Üzüm Suyu, Şişe

Üzüm Suyu, Şişe

Fiyat : 0,00 ₺(KDV Dahil)

Verita’dan Raw Juice Üzüm Suyu. Bir Şişe Yaz Tazeliği.

Pek az meyvede yaz - kış ayrımı kaldı. Ancak hala bazı meyveler var, hatırlayınca hem özlüyor hem de yazı hatırlıyoruz. Üzüm de onlardan biri. Bu hüznün çaresi huzurlarınızda, Verita Raw Juice Üzüm Suyu. Kabukları ve çekirdekleri ile birlikte sıkıldığı için hem tüm faydası hem de yaz ferahlığı içinde saklı. Diğer mor meyveler gibi o da çok faydalı. Kendisi işle konuştuk, hafif buruk tatlardan hoşlanıyorsanız o da sizden hoşlanıyormuş, artık aranızı yaptıysak biz o aradan çekilelim :)

Evde hazırlanmış gibi

Evde sıktığınız meyve sularını düşünün. İçinde ekstra şeker olmayan, taze, katkısız. Meyvede ne varsa içinde sadece o olan bir meyve suyu. Şimdi evinize soğuk sıkım bir meyve suyu sıkacağı aldığınızı, tüm meyve ve sebzelerinizi onda sıktığınızı düşünün. İşte Verita Raw Juice tam olarak bu!

İçinde sadece meyve ve tazelik var

Verita Raw Juice’un içinde sadece en taze, en lezzetli, en sağlıklı meyve ve sebzeler var. Koruyucu yok, ekstra şeker veya başka bir tatlandırıcı yok, katkı maddesi yok. Devam edelim mi? Verita Raw Juice pastörize bile edilmiyor, meyvenin en doğal hali neyse öyle sıkılıyor, hemen şişeleniyor.

Lezzet sırlarımız

İlk lezzet sırrımız, sadece en taze ve en kaliteli ürünleri kullanmamız. Bazı meyve suları gibi artık yeme kalitesinde olmayan ürünler Verita Raw Juice şişesine asla girmiyor.

İkinci sırrımız, soğuk sıkım. Verita Raw Juice’lar yeni nesil soğuk sıkım makinelerinde hazırlanıyor. Klasik meyve suyu sıkma makinelerinin aksine bu cihazlar basınçla çalıştığı için meyveler daha az ısıya maruz kalıyor, okside olmuyor, bu da sıkma işlemi sırasında besin değerlerini kaybetmemeleri ve daha uzun süre korumaları anlamına geliyor.

Son lezzet sırrımız da katkısız olması. Verita Raw Juice şişelenirken pastörize edilmiyor, içine herhangi bir katkı maddesi girmiyor. Yüzde yüz doğal ve katkısız oldukları için günlük hazırlanıyor.

Menşe
Türkiye
Benzer Ürünler
Detay Kargo Ücretsiz Yazısı
* 200 TL ve üzeri siparişlerde teslimat ücreti yok!