Yemeye Hazır Mango, Paket
Yemeye Hazır Mango, Paket
Yemeye Hazır Mango, Paket
Yemeye Hazır Mango, Paket
Yemeye Hazır Mango, Paket
Yemeye Hazır Mango, Paket

Yemeye Hazır Mango, Paket

Marka : Pepita

Pepita’dan Yemeye Hazır Mango. Meyvelerin Kralı’nın En Ağzınıza Layık Hali

Mango, dünyanın bazı ülkelerinde meyvelerin kralı olarak biliniyor. Mesela Hindistan’da mango ağacı kutsal sayılır, meyvesi de aşkın sembolüdür. Aşkın sembolü kısmını bilemiyoruz ama Yemeye Hazır Mango’muzun tadına baktığınızda aranızda bir aşkın filizleneceğinden şüphemiz yok. Özellikle de şimdiye dek sadece piyasada bulunan olgunlaşmamış mangoların tadına baktıysanız!

Neden Pepita?

Pepita markalı ürünlerimiz, asla taviz vermediğimiz kalite kriterlerimize uygun ürünler arasından seçiliyor. Ürünün tatlılığını belirleyen brix oranı, rengi, dokusu da dahil onlarca kritere göre değerlendiriliyor. Tam bir fiyat-performans ürünü diyebileceğimiz Pepita ürünleri sayesinde daha uygun fiyatlara satın alma imkanı sunabiliyoruz.

Farkımız ne?

Doğru cins ve doğru hasat! Pepita Yemeye Hazır Mango için tercih ettiğimiz cinsler olan Kent ve Keitt türü mangolar; ince kabuğu, parlak turuncu rengindeki meyve eti, ağızda eriyen kremamsı kıvamıyla eşsiz.

Yemeye Hazır Mango’muzun en önemli özelliklerinden biri ise doğru zamanda hasat edilmesi. Yemeye Hazır ürünlerimizin tümü uzmanlık gerektiren, titizlikle yönetilen bir sürecin ürünü. Mangolarımız, maksimum lezzeti garantilemek için hasat olgunluğuna eriştikten sonra toplanıyor. Depolarda veya nakliyat sırasında olgunlaşmamış mango da tam tadına ve yumuşaklığa ulaşıyor. Olgunlaşması için bekletmenize gerek kalmıyor, size sadece aldığınız gibi tadını çıkarmak kalıyor.

Menşe
Peru
Benzer Ürünler
Detay Kargo Ücretsiz Yazısı
* 300 TL ve üzeri siparişlerde teslimat ücreti yok!