Yemeye Hazır Avokado, Adet
Yemeye Hazır Avokado, Adet
Yemeye Hazır Avokado, Adet
Yemeye Hazır Avokado, Adet

Yemeye Hazır Avokado, Adet

Marka : Pepita
Fiyat : 19,90 ₺(KDV Dahil)

Cins
Hass

Pepita’dan Yemeye Hazır Avokado. En Lezzetli Avokadonun En Olgun Hali

En lezzetli derken abartmıyoruz. Dünya üzerinde 400 cins avokado var. Pepita Yemeye Hazır Avokado’lar, tüm dünyaca bu cinsler arasındaki en lezzetli tür kabul edilen Hass cinsinden seçiliyor. Hass cinsi avokadoların eti, diğer avokado cinslerine göre çok daha yumuşak, kremamsı ve hatta tereyağımsı. Üstelik lezzeti de diğer cins avokadolara göre açık ara önde.

Neden Pepita?

Pepita markalı ürünlerimiz, asla taviz vermediğimiz kalite kriterlerimize uygun ürünler arasından seçiliyor. Ürünün tatlılığını belirleyen brix oranı, rengi, dokusu da dahil onlarca kritere göre değerlendiriliyor. Tam bir fiyat-performans ürünü diyebileceğimiz Pepita ürünleri sayesinde daha uygun fiyatlara satın alma imkanı sunabiliyoruz. Pepita Yemeye Hazır Avokado da meyve eti sertliği, kuru madde oranı ve yağlılığı ile en ideal seviyede.

Neden Yemeye Hazır?

Eminiz hevesle aldığınız avokadonun sert ve tatsız çıkması durumu bir kez de olsa başınıza gelmiştir. Olgunlaşması için tezgahta bırakıp, biraz ihmal edilince yenmeyecek kara kuru bir şeye dönüşmesi de cabası. Sıradan avokadolar çoğunlukla olgunlaşmadan hasat edilir ve satılır. Pepita Yemeye Hazır Avokado’nun maksimum lezzeti ve kıvamının ardında, doğru zamanda hasat edilmesi yatıyor. Dalında olgunlaştıkları için lezzetleri, tam kıvamında. İdeal şartlarda taşınıp saklandıkları için aldığınız an yemeye hazır.

Menşe
Peru
Benzer Ürünler
Detay Kargo Ücretsiz Yazısı
* 200 TL ve üzeri siparişlerde teslimat ücreti yok!