Red Globe Üzüm, Kilo
Red Globe Üzüm, Kilo
Red Globe Üzüm, Kilo
Red Globe Üzüm, Kilo
Red Globe Üzüm, Kilo
Red Globe Üzüm, Kilo
Red Globe Üzüm, Kilo
Red Globe Üzüm, Kilo
Red Globe Üzüm, Kilo
Red Globe Üzüm, Kilo

Red Globe Üzüm, Kilo

Marka : Pepita

Pepita’dan Red Globe Üzüm. Ağzınızda Patlayan Lezzet Dünyası!

Kırmızı üzüm deyince sizin aklınıza ne geliyor bilmiyoruz ama bizim aklımıza ilk gelen şey Red Globe üzümün kıskandıran güzelliği! Anlatalım: En iri taneli kırmızı üzüm olması mı dersiniz, yaklaşık bir kilo gelen tek salkımı ile göz doyurması mı dersiniz, ağızda mükemmel bir patlama efekti yaratan gergin derisi mi yoksa ısırınca ağzınızı dolduran bol sulu eti mi dersiniz… Ne derseniz deyin, kırmızı üzün deyince Red Globe sizin de bir numaranız olmaya aday.

Neden Pepita?

Pepita markalı ürünlerimiz, asla taviz vermediğimiz kalite kriterlerimize uygun ürünler arasından seçiliyor. Ürünün tatlılığını belirleyen brix oranı, rengi, dokusu da dahil onlarca kritere göre değerlendiriliyor. Tam bir fiyat-performans ürünü diyebileceğimiz Pepita ürünleri sayesinde daha uygun fiyatlara satın alma imkanı sunabiliyoruz. Pepita Red Globe cinsi üzümlerimizin meyve eti sertliği ve brix oranı da ideal koşullarda. Siz de böylece üzüm keyfini Pepita Red Globe Üzüm sayesinde daha uygun fiyatlarla çıkarma şansına sahip olursunuz.

Koyu kırmızı renkli, orta-iri büyüklükteki bu elma orta kalınlıkta bir kabuk yapısına sahip. Bu da onu daha uzun ömürlü ve daha kolay saklanır hale getiriyor. Satın aldıktan sonra bir ay kadar buzdolabında saklayabilirsiniz. Ancak bu sürenin sonuna doğru kumlanmaya başlayacaktır. Eğer kabuklarından çok hoşlanmıyorsanız meyve sularında kullanabilirsiniz, en sulu ve tatlı cinslerden biri olduğu için elma sularında sıklıkla kullanılan türlerden biri kendisi.

Neden bu kadar özel?

Red Globe türünün iç baymaksızın yedirdikçe yediren, tam kararında bir şeker oranı var. Belki de bu yüzden en sevilen üzümlerden biri. Çekirdekli bir cins ancak tüm tanelerinde çekirdek yok. Zaten üzüm çekirdeğinin ciddi bir antioksidan deposu olduğunu düşündüğümüzde, üzümün de biraz çekirdeği olsun hani diyor insan. Antioksidan demişken, tüm kırmızı ve mor meyveler gibi Pepita Red Globe üzüm de bir antioksidan deposu, özellikle de kalp hastalıklarını önlemede etkili olan antosiyanin bakımından zengin.

Menşe
Afrika
Detay Kargo Ücretsiz Yazısı
* 900 TL ve üzeri siparişlerde teslimat ücreti yok!
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR