Orman Meyveleri, 5'li Paket
Orman Meyveleri, 5'li Paket
Orman Meyveleri, 5'li Paket
Orman Meyveleri, 5'li Paket
Orman Meyveleri, 5'li Paket
Orman Meyveleri, 5'li Paket
Orman Meyveleri, 5'li Paket
Orman Meyveleri, 5'li Paket

Orman Meyveleri, 5'li Paket

Marka : Pepita
Fiyat : 979,90 ₺(KDV Dahil)

Üretim Yeri
Türkiye

Pepita’dan Eğlenceli ve Sıradışı Orman Meyveleri

Orman meyvelerinin insanoğluna sunduğu ekolojik değerler ve faydalar, insan vücudunun fiziksel ihtiyaçlarını karşılamanın ötesinde, zengin lezzeti ve çeşitli renkleriyle de doğa harikasına katkıda bulunuyor.

400g’lık paketinde ahududu (70g), altın çilek (70g), böğürtlen (90g), frenk üzümü (70g) ve yaban mersininden (100g) oluşan Pepita Orman meyvelerinin her biri şaşırtıcı derecede lezzetli, yararlı.

Ahududu:

Tatlı, kırmızı ahududu sadece sevimli ve lezzetli değil, aynı zamanda da çok sağlıklı. Portakaldan daha fazla C vitamini içeren ahududu, antioksidanlar açısından da oldukça zengin. Ahududular toplandıktan sonra olgunlaşmazlar, ahududularımız tamamen kırmızı rengini aldıklarında olgunlaşıyor ve paketlenerek sofralarınızdaki yerini alıyor.

Altın Çilek:

İnka eriği adı ile de duymuş olabileceğiniz altın çilek, ismine rağmen çilek ailesinden değil, domates ailesinden. Zaten ortasından kestiğinizde minik bir çeri domatesi kesmiş manzarasına benzer bir görüntü ile karşılaşacaksınız. Ama bu sizi yanıltmasın, buruk ile tatlı arasında hoş bir lezzeti, çıtır çıtır ağzınızda patlayan eğlenceli çekirdekleri ile altın çilek gerçek bir orman meyvesi.

Böğürtlen:

Dünyanın hemen her yerinde bulunabilen ve 375 farklı türe sahip böğürtlen, tüm meyveler arasında en yüksek antioksidan seviyesine sahip meyvelerden biri. Meyvenin koyu rengi yüksek antioksidan seviyesine sahip olduğunu kanıtlar nitelikte olup olgunlaşmayan meyve diğer meyvelerin aksine yeşil değil kırmızı renktedir.

Frenk Üzümü:

Meyve cildinde bulunan polifenol pigmenti ve siyanidin sayesinde doğal olarak yüksek antioksidan seviyesine sahip oldukları için tüm dünyada “süper meyveler” olarak bilinirler. Aynı zamanda iyi bir C, K vitamini, manganez ve potasyum kaynağı olan frenk üzümü mayhoş tadıyla vazgeçilmez bir pasta eşlikçisi.

Yaban Mersini:

13.000 yıl önce toplanmaya başlanan bu küçük, tatlı meyveler C vitamini, antioksidan ve liflerle dolu. Amerikalılarla özdeşlenen yaban mersini New Jersey eyaletinin resmi meyvesi olmasının yanı sıra Beyaz Saray’ın mutfak bahçesinde bile yetiştiriliyor.

Neden Pepita?

Pepita markalı ürünlerimiz, asla taviz vermediğimiz kalite kriterlerimize uygun ürünler arasından seçiliyor. Ürünün tatlılığını belirleyen brix oranı, rengi, dokusu da dahil onlarca kritere göre değerlendiriliyor. Tam bir fiyat-performans ürünü diyebileceğimiz Pepita ürünleri sayesinde daha uygun fiyatlara satın alma imkanı sunabiliyoruz.

Menşe
Muhtelif
Detay Kargo Ücretsiz Yazısı
* 900 TL ve üzeri siparişlerde teslimat ücreti yok!
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR