Mango, Adet
Mango, Adet
Mango, Adet
Mango, Adet

Mango, Adet

Marka : Pepita

Pepita’dan Mango. Krallara Layık Lezzet.

Mango, bazı kültürlerde aşkın sembolü, bazılarında ise meyvelerin kralı olarak anılır. Böyle düşünenleri gayet iyi anlıyoruz, şöyle lezzetli ve sulu bir mangoyla aşk yaşamamanın imkanı var mı? Pepita mango gibi leziz ve sulu bir mangoyla örneğin?

Neden Pepita?

Pepita markalı ürünlerimiz, asla taviz vermediğimiz kalite kriterlerimize uygun ürünler arasından seçiliyor. Ürünün tatlılığını belirleyen brix oranı, rengi, dokusu da dahil onlarca kritere göre değerlendiriliyor. Tam bir fiyat-performans ürünü diyebileceğimiz Pepita ürünleri sayesinde daha uygun fiyatlara satın alma imkanı sunabiliyoruz. Pepita mangonun meyve eti sertliği ve brix* oranı da ideal koşullarda. *Brix, meyvelerdeki suda çözünen kuru maddeye verilen ad, kısacası meyveye lezzetini veriyor.

Dünyanın en popüler mangosu

Mango, sadece tropik meyveler arasında değil, tüm meyveler arasında dünyada en çok üretilen ve tüketilen meyvelerden biri. Pepita Mango’lar ise, 1950’lerde üretilen ve şu an dünyanın en çok üretilen mango cinsi olan Tommy Atkins cinsinden seçiliyor. Bu cinsin bu kadar popüler olması boşa değil, ince kabuğu, parlak sarı renkli tatlı ve sulu eti ile en lezzetli türlerden biri kendisi. Dünyada üç ülkenin resmi meyvesi olacak kadar popüler bu meyveyi henüz denemediyseniz lezzetine hayran kalacaksınız. Ciddi bir C vitamini kaynağı olması da cabası.

Menşe
Brezilya
Detay Kargo Ücretsiz Yazısı
* 900 TL ve üzeri siparişlerde teslimat ücreti yok!
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR