Kivi, Paket
Kivi, Paket
Kivi, Paket
Kivi, Kilo
Kivi, Paket
Kivi, Kilo
Kivi, Paket
Kivi, Kilo
Kivi, Paket

Kivi, Kilo

Marka : Pepita

Pepita’dan Kivi. C vitamini İle Rakipsiz!

Kivi deyince yüzü buruşanlar, toplanın, size önemli bir haberimiz var! Sert ve ekşi olması kivinin kabahati değil. O aslında kalbi de kendisi de tatlı bir meyve ama olgunlaşmadan toplanmasının kurbanı. Kendisi iyi ama çevresi kötü diyebiliriz :)

Olgunlaşmadan toplanan kiviler, asla ideal tatlılık potansiyeline ulaşamıyor. Bu sebeple biz kivilerimizi ideal olgunlukta, ideal tadında hasat ediyoruz. Bu sayede kivimiz kaşıklayıp yiyeceğiniz kadar yumuşak aynı zamanda hala diri olabiliyor.

İdeal kıvamında kivilerimizin brix oranı %6,4 olmadan hasat edilmez, %12,5 oranına ulaşmadan da size sunulmaz. İyi de nedir bu brix? Brix, meyvelerdeki suda çözünen kuru maddeye verilen addır. Kısacası meyveye lezzetini verir. Pepita kivinin brix oranı da idealdir.

Neden Pepita?

Pepita markalı ürünlerimiz, asla taviz vermediğimiz kalite kriterlerimize uygun ürünler arasından seçiliyor. Ürünün tatlılığını belirleyen brix oranı, rengi, dokusu da dahil onlarca kritere göre değerlendiriliyor. Tam bir fiyat-performans ürünü diyebileceğimiz Pepita ürünleri sayesinde daha uygun fiyatlara satın alma imkanı sunabiliyoruz.

C vitamini ile de rakipsiz!

100g kivi, günlük C vitamini ihtiyacınızı fazlasıyla karşılıyor. Kivideki C vitamini, portakalın hemen hemen iki katı. Tek faydası C vitamini olsa yine iyi. Kivinin bitmek bilmeyen faydalarını özetlediğimiz “Besin değerleri” sekmesine bir göz atmanızı öneririz.

Menşe
Türkiye
Detay Kargo Ücretsiz Yazısı
* 900 TL ve üzeri siparişlerde teslimat ücreti yok!
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR