Kırmızı Pitahaya, Paket
Kırmızı Pitahaya, Paket
Kırmızı Pitahaya, Paket
Kırmızı Pitahaya, Paket

Kırmızı Pitahaya, Paket

Marka : Pepita
Fiyat : 289,90 ₺(KDV Dahil)

Pepita’dan Kırmızı Pitahaya. Lezzetli ve Çok Havalı!

Ejder meyvesi olarak da bilinen pitahayyı havalı buluyorsanız bir de kırmızı pitahaya ile tanışın! Zaten son derece egzotik bir meyve olan pitahayanın daha tatlı ve çok daha etkileyici görünen kardeşi ile en mütevazi sunumlarınız bile kendi kendine bir şova dönüşecek!

Neden Pepita?

Pepita markalı ürünlerimiz, asla taviz vermediğimiz kalite kriterlerimize uygun ürünler arasından seçiliyor. Brix oranı, rengi, dokusu da dahil onlarca kritere göre değerlendiriliyor. Mükemmel lezzeti ve aromasını kesinlikle etkilemeyen, çok hafif görsel kusurları bulunabilen ürünlerimiz Pepita etiketi ile size ulaşıyor. Bu sayede en kaliteli ürünleri daha uygun fiyatlara satın alma imkanı sunabiliyoruz. Pepita Kırmızı Pitahaya da 125g ve üstü boyutu, ideal kıvamı ve aroması ile son derece kaliteli.

Daha tatlı!

Pitahayanın sakin, usturuplu bir lezzeti olduğunu bilirsiniz. Bu sebeple tariflerin asıl malzemesi olmaktan ziyade destekleyici bir lezzet, görsel bir zenginlik için kullanılır. Kırmızı pitahayanın lezzeti daha yoğun, rayihası daha alımlı. Bu sebeple sadece görsel bir çekicilik katmak için değil, lezzeti için de kullanmaya daha müsait.

Kırmızı pitahaya epeyce aromatik, hafif kavun, biraz da kiviyi andırır havalarıyla kendine özgü lezzeti olan bir meyve, biraz çiçeksi bir hali de var. Smoothie’ler, bowl’lar, meyve salataları için mükemmel bir seçenek. Ayrıca daha tatlı olduğu için tek başına yemesi de gayet keyifli.

Beyaz pitahaya gibi onun da çekirdeklerinde lezzet saklı. Bu sebeple yerken çekirdekleri çıtırdata çıtırdata çiğnemek, hatta pitahayanızı smoothie ve meyve suyu gibi reçetelerde kullanıp blender’da çekmek çok iyi bir fikir.

İçi ne renk?

Kırmızı pitahaya, bebek halinde içi beyaz iken büyüdükçe kırmızı renk alan bir meyve. Kırmızı renkli her meyvede olduğu gibi antioksidan bakımından ailesindeki diğer üyelere göre daha yüksek değerlere sahip.

Pitaya, ejder meyvesi, çilek armudu ve hatta kaktüs meyvesi olarak da duymuş olabileceğiniz Pepita Kırmızı Pitahaya’yı yılın 12 ayı boyunca Türkiye, Tayland, Vietnam ve Kolombiya’dan ülkemize getiriyoruz.

 

 

Menşe
Türkiye
Detay Kargo Ücretsiz Yazısı
* 900 TL ve üzeri siparişlerde teslimat ücreti yok!
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR