Hass Avokado, Adet
Hass Avokado, Adet
Hass Avokado, Adet
Hass Avokado, Adet
Hass Avokado, Adet

Hass Avokado, Adet

Marka : Pepita

Cins
Hass

Pepita’dan Hass Avokado. En Lezzetli Avokadoyu Arayanların Tercihi.

Bizde avokado denince akla yeşil kabuklu ve daha uzun görünümlü cinsler akla geliyor. Bunun sebebi fiyat avantajı. Dünyada ise avokado denince daha bodur, daha yuvarlak, siyaha yakın renkte pütürlü kabuklu hass cinsi tercih ediliyor. Çünkü dünya üzerindeki 400 cins arasındaki en lezzetli bu cins. Eh artık daha uygun fiyatlarla erişebildiğiniz Pepita Hass Avokado raflarda olduğuna göre, diğer sıradan avokadolara yüz vermeye gerek kalmadı diyebiliriz.

Hass cinsi avokadonun ayrıcalığı, sıradan avokadolara göre daha yağlı, daha yumuşak, neredeyse kremamsı bir ete sahip olması. Bariz bir lezzet üstünlüğünden de bahsedebiliriz.

Neden Pepita?

Pepita markalı ürünlerimiz, asla taviz vermediğimiz kalite kriterlerimize uygun ürünler arasından seçiliyor. Ürünün tatlılığını belirleyen brix oranı, rengi, dokusu da dahil onlarca kritere göre değerlendiriliyor. Tam bir fiyat-performans ürünü diyebileceğimiz Pepita ürünleri sayesinde daha uygun fiyatlara satın alma imkanı sunabiliyoruz. Pepita hass cinsi avokadolarımızın mükemmel lezzeti, aroması ve dokusu da ideal koşullarda. Siz de böylece avokado keyfini Pepita Hass Avokado sayesinde daha uygun fiyatlarla çıkarma şansına sahip olursunuz.

Daha yağlı ama gözünüzü korkutmasın

Çok yağlı dememiz de sizi endişelendirmesin; enerji ve protein anlamında çok zengin bu meyvedeki yağlar, kolesterolü düşüren tekli doymamış yağlardan, yani sağlıklı yağlardan oluşuyor. Sıfır kolesterole rağmen, bol miktarda A, B, C ve E vitamini, potasyum ve lif içeren avokado, bu kadar lezzetin üzerine anlayacağınız bir de çok sağlıklı.

Menşe
Fas
Detay Kargo Ücretsiz Yazısı
* 900 TL ve üzeri siparişlerde teslimat ücreti yok!
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR