Formosa Papaya, Yarım
Formosa Papaya, Yarım
Formosa Papaya, Yarım
Formosa Papaya, Yarım

Formosa Papaya, Yarım

Marka : Pepita

Cins
Formosa

Pepita’dan Formosa Papaya Yarım. Papayanın Daha Tatlı, Daha Pratik Hali.

Şimdiye dek hiç papaya denemediniz mi? Yalnız başınıza mı yaşıyorsunuz? Bir tarif için ufak bir miktar papaya mı lazım? Sebebi ne olursa olsun, tek bir papayaya ihtiyacınız yoksa çözümü ayağınıza getirdik. İşte Pepita Papaya Yarım! Formosa cinsi papayamızı hijyenik koşullarda ikiye porsiyonladık ve gıda güvenliğine uygun koşullarda streçleyerek paketledik.

Neden Pepita?

Pepita markalı ürünlerimiz, asla taviz vermediğimiz kalite kriterlerimize uygun ürünler arasından seçiliyor. Ürünün tatlılığını belirleyen brix oranı, rengi, dokusu da dahil onlarca kritere göre değerlendiriliyor. Tam bir fiyat-performans ürünü diyebileceğimiz Pepita ürünleri sayesinde daha uygun fiyatlara satın alma imkanı sunabiliyoruz. Pepita formosa cinsi papayamızın meyve eti sertliği ve brix oranı da ideal koşullarda.

En tatlı papaya deneyimi

E tamam, pratik kısmını anladık. E bir de daha tatlı demiştik? İşte o tatlılığın sırrı da papayamızın cinsinden geliyor. Formosa cinsi papaya, alıştığımız papayalara göre daha farklı. Öncelikle kabuğu yeşil, yani alıştığımız gibi turuncu değil. Olmamış sanmayın, lezzeti ve kıvamı formunda. İkinci fark da büyüklüğü. Formosa papayalar diğer cinslere göre daha iri, yani yarım olması bu anlamda mantıklı. Son fark ise tatlılık oranında; Formosa cinsi papayalarımız daha da bir tatlı. Zaten formosa kelimesi de Portekizce “güzellik” demek. Bizce cuk oturuyor. Tadını tarif etmemiz gerekirse hafifçe kavunu, biraz da armudu andırdığını söyleyebiliriz.

Menşe
Brezilya
Benzer Ürünler
Detay Kargo Ücretsiz Yazısı
* 300 TL ve üzeri siparişlerde teslimat ücreti yok!