Tatlı Patates, Kilo
Tatlı Patates, Kilo
Tatlı Patates, Kilo
Tatlı Patates, Kilo

Dilimlenmiş Tatlı Patates, 400g/Paket

Marka : Pepita

Pepita’dan Dilimlenmiş Tatlı Patates. Tatlı Patatesin En Kolay Hali

Tatlı patates, sıradan patateslerin yaptığı her şeyi, üstelik daha iyi ve sağlıklı şekilde yapan mükemmel bir alternatif. Pepita Dilimlenmiş Tatlı Patates, fırında kızartılmaya hazır şekilde dilimlenmiş, sadece vakum tekniği ile kullanılarak ambalajlanmış, hiçbir katkı maddesi olmayan 400 gramlık paketlerinde size ulaşıyor. Tek yapmanız gereken açmak ve dilediğiniz şekilde pişirmek. Fırında dedik ama yağda kızartırsanız da, şşş, aramızda…

Neden Pepita?

Pepita markalı ürünlerimiz, asla taviz vermediğimiz kalite kriterlerimize uygun ürünler arasından seçiliyor. Ürünün tatlılığını belirleyen brix oranı, rengi, dokusu da dahil onlarca kritere göre değerlendiriliyor. Tam bir fiyat-performans ürünü diyebileceğimiz Pepita ürünleri sayesinde daha uygun fiyatlara satın alma imkanı sunabiliyoruz.

Tatlı ve süper bir besin!

Orta boy bir sıradan patates yaklaşık 40 gram karbonhidrat içerirken aynı büyüklükteki bir tatlı patates 26 gram karbonhidrat içeriyor. Üstelik lif bakımından da sıradan patateslere göre daha üstün. Sıradan patatese göre daha düşük glisemik indekse sahip olması sebebiyle patatesli tüm tariflerinizde gönül rahatlığı ile kullanabileceğiniz sağlıklı, leziz ve daha tok tutucu bir alternatif. Bitirmeden önce küçük bir hatırlatmamız var: Tatlı patatesin içindeki A vitaminini vücudunuz tarafından kullanılabilir hale getirmek için tarifinizde en azından bir kaşık yağ olmasına dikkat etmenizi öneririz. Şimdiden afiyet olsun!

Menşe
Türkiye
Detay Kargo Ücretsiz Yazısı
* 900 TL ve üzeri siparişlerde teslimat ücreti yok!
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR