Çarkıfelek, Paket
Çarkıfelek, Paket
Çarkıfelek, Paket
Çarkıfelek, Paket
Çarkıfelek, Paket
Çarkıfelek, Paket

Çarkıfelek, Paket

Marka : Pepita

Pepita’dan Çarkıfelek. Lezzeti ile Yatıştıran Meyve

Dünyada “Passion Fruit” olarak bilinen, bilimsel adı "Passiflora edulis” olan "Çarkıfelek”, bizce egzotik meyvelerin en egzotiklerinden. İster meyve tabaklarını süsleyin, ister içeceklerinize kondurun. Bir bakanın bir daha dönüp bakması garantili!

Passiflora kelimesi dikkatinizi çelmiş olabilir. Evet, bildiğiniz çayı, şurubu olan sakinleştirici Passiflora ile aynı aileden bir ürün çarkıfelek. Sizi sadece benzersiz aroması ile değil, mutluluk hormonu serotonin seviyesini artırma etkisi ile de pozitif etkiliyor. Çarkıfelek, bu etkisi ile uykusuzluk, stres, anksiyete gibi olumsuzluklarda iyi sonuç veren doğal bir sakinleştirici. Geleneksel tıpta da bu amaçla özlerinden yararlanılıyor.

Neden Pepita?

Pepita ürünleri, asla taviz vermediğimiz kalite kriterlerimize uygun ürünler arasından seçiliyor. Ürünün tatlılığını belirleyen brix oranı, rengi, dokusu da dahil onlarca kritere göre seçiliyor. Pepita Çarkıfelek ürünümüzün biraz daha yeşile dönük kabuğunda hafif lekeler olabiliyor ancak aroması ve meyve iç miktarı ideal yapıda. Böylece Pepita Çarkıfelek’i daha uygun fiyatlara satın alma imkanı sunabiliyoruz.

Kendine özgü bir aroma

Henüz tatmadıysanız anlatması zor, kendine özgü bir lezzet çarkıfelek. Jölemsi yapıda benzersiz bir kıvama, hafif buruk hafif tatlı bir lezzete, çıtır çıtır yenen eğlenceli çekirdeklere sahip. İkiye kesip kaşıklanarak yenen, nevi şahsına münhasır bir meyve özetle.

 

Broşür    Meyveli Rehber
Menşe
Kolombiya
Benzer Ürünler
Detay Kargo Ücretsiz Yazısı
* 300 TL ve üzeri siparişlerde teslimat ücreti yok!